zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

RODO

Właściciel i administrator strony www.informed.com.pl w związku z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym oświadcza:

 1. celem naszego działania nie jest pozyskiwanie danych osobowych osób fizycznych w celu ich dalszego wykorzystania i przetwarzania w jakikolwiek sposób.
 2. Portal nasz ma na celu wyłącznie informowanie użytkowników o dostępnych usługach i placówkach medycznych w Polsce oraz publikacje użytecznych materiałów – artykułów, porad i innych informacji służących ochronie i poprawie zdrowia.
 3. Pozyskane dane osobowe w celu uczestnictwa w forum dyskusyjnym http://www.informed.com.pl/forum/index.php lub zarządzania treścią wizytówki nie są przez administratora portalu w żaden sposób weryfikowane co do ich zgodności z rzeczywistością, a służą wyłącznie celom organizacyjnym forum przed nadmierną i nierzetelną działalnością części użytkowników utrudniającą czy dezinformującą osoby korzystające z portalu i nie są w jakikolwiek sposób ani w jakimkolwiek celu przetwarzane.
 4. Właściciel i administrator nie przetwarza danych osób fizycznych i nie przekazuje podawanych przez użytkowników danych żadnym innym podmiotom czy partnerom.
 5. Właściciel i administrator nie wykorzystuje podawanych przez użytkowników danych do żadnych własnych działań marketingowych i nie przekazuje ich żadnym innym podmiotom czy osobom fizycznym do wykorzystywania w jakikolwiek sposób.
 6. Właściciel i administrator strony www.informed.com.pl przy zakładaniu wizytówek placówek medycznych prowadzonych jako przedsiębiorstwa osób fizycznych podaje wyłącznie dane publicznie dostępne w urzędowych spisach i rejestrach podmiotów gospodarczych prowadzonych przez te osoby np. nazwa podmiotu gospodarczego w której występuje nazwisko właściciela, adres wykonywanej działalności, nr telefonu itp. lub udostępnionych przez te osoby na własnych stronach internetowych dla publicznego wykorzystania.
 7. Informujemy, że Artykuł 11 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwalnia nas z obowiązków przewidzianych w przepisach Rozporządzenia: "Przetwarzanie niewymagające identyfikacji 1. Jeżeli cele, w których administrator przetwarza dane osobowe, nie wymagają lub już nie wymagają zidentyfikowania przez niego osoby, której dane dotyczą, administrator nie ma obowiązku zachowania, uzyskania ani przetworzenia dodatkowych informacji w celu zidentyfikowania osoby, której dane dotyczą, wyłącznie po to, by zastosować się do niniejszego rozporządzenia. "
 8. Każda osoba fizyczna w tym osoby, które prowadzą zarejestrowaną i aktywną zgodnie z przepisami prawa polskiego działalność gospodarczą w każdym czasie może żądać usunięcia jej danych jakie podała przy rejestracji w portalu lub jakie zostały pozyskane z publicznych źródeł. Żądanie należy skierować na następujący adres: informed@informed.com.pl. Żądanie takie zostanie uwzględnione w czasie do 3-ch dni roboczych od daty otrzymania wezwania.
 9. Administrator nie odpowiada za zasady prywatności stron www, na które będzie wchodził Użytkownik poprzez linki zamieszczone na stronach Serwisu. Informujemy, że współpracujemy z podmiotami, które zamieszczają na naszych stronach treści reklamowe i informacyjne w tym artykuły, a które prowadzą własną politykę prywatności.
 10. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm w tym osób prawnych, których dane kontaktowe podane są w Serwisie.
 11. Wszelkie ogłoszenia, reklamy czy inne podobne treści zamieszczone w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy Infor-Med Łukasz Misiek.
 12. Serwis nasz nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek treści zamieszczone na forum, w komentarzach, artykułach, notach, podziękowaniach itp.