zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wszystkie placówki w naszej bazie, założone zarówno przez Państwa jak i przez administratora, zawierają dane o adresie, telefonach, specjalnościach, krótki opis placówki oraz dodatkowo informacje o dojeździe, parkingu, godzinach otwarcia czy podpisaniu umowy z NFZ. Te dane ułożone zostały w niezwykle przystępny sposób, ułatwiający orientację na stronie. To właśnie te informacje tworzą wizytówkę placówki, mającą zachęcić Pacjenta do skorzystania z jej usług. Dlatego tak ważna jest częsta aktualizacja danych przez administratorów kont.

 

Jak założyć wizytówkę?

 

KROK 1:

Rejestracja
Najpierw należy zarejestrować się w naszym portalu. Tylko osoby posiadające własne konto na informed.com.pl mogą tworzyć i aktualizować wizytówki dla własnych placówek medycznych.
Rejestracja i założenie konta trwa kilka minut i znajduję się TUTAJ .

KROK 2:

Weryfikacja
Po założeniu konta należy sprawdzić czy Państwa placówka znajduję się już w naszej bazie. Można ją wyszukać na stronie głównej lub w dziale wyszukaj placówkę. Jeśli placówka znajduje się w bazie proszę przejść do KROKU 4. Jeśli Państwo jej nie znaleźli to proszę przejść do KROKU 3.

 

KROK 3:

Tworzenie nowej wizytówki
Aby stworzyć nową wizytówkę dla placówki medycznej, należy w   panelu administracyjnym  wybrać opcję Zgłoś Gabinet, Zgłoś placówkę NZOZ/PZOZ lub Zgłoś Aptekę – po wypełnieniu wszystkich pól wymagany ch w formularzu Państwa placówka pojawi się automatycznie w naszej bazie.

KROK 4:

Otrzymanie dostępu do wizytówki znajdującej się w bazie
Jeżeli  Państwa placówka znajduje się w naszej bazie, oznacza to, że została założona przez jednego z administratorów. Aby otrzymać możliwość zarządzania nią należy kliknąć przycisk Aktualizuj wizytówkę, który znajduję się pod logotypem placówki. Po zweryfikowaniu Państwa danych przez administratora otrzymacie pełny dostęp do wizytówki i możliwość jej edytowania.

 

KROK 5 (opcjonalny):

Reklama
W panelu administracyjnym Państwa wizytówki znajdują się dostępne narzędzia pozycjonowania jej w naszym portalu. Zamawianie konkretnego pakietu reklamowego jest automatyczne i realizowane natychmiast po wypełnieniu formularza zamówienia.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szerszą formą promocji prosimy o przesłanie wiadomości na adres: marketing@informed.com.pl – nasi konsultanci skontaktują się z Wami i przedstawią możliwości reklamowe jakie są dostępne w naszym portalu.