zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Szanowni Państwo!

Nasza firma już od 14 lat zajmuje się ułatwianiem kontaktu pacjenta z lekarzem i wyspecjalizowaną placówką medyczną i tworzeniem bazy lekarzy i placówek medycznych. I właśnie dlatego oferujemy Panstwu proste narzędzie szerokiego informowania o swej ofercie coraz szerszego grona internautów. W naszym wortalu najważniejsze jest ogłoszenie Prosty i czytelny układ ogłoszeń, łatwy sposób ich wyszukiwania to najważniejsze atuty i cel portalu. 

Zapraszamy  Państwa do prezentowania oferty swego gabinetu, przychodni, szpitala. Oferujemy Państwu bezpłatny wpis do bazy ogłoszeniowej oraz płatne usługi otwartej prezentacji placówki /zawsze dostępnej na początku listy z kompletną informacją dla internauty/ w rozmaitej, ale uporządkowanej formie:

  1. wizytówki /na niebieskim tle/ - abonamentowe
  2. wizytówki z plikiem graficznym /np. logo firmy/
  3. wizytówki wyróżnionej w wybranej specjalności medycznej /na różowym tle/
  4. wizytówki wyróżnionej na stronie głównej wortalu

wraz z linkami do stron internetowych Państwa placówek. 

Ponadto oferujemy:

  1. ogłoszenie graficzne /banery/boczne i dolne - widoczne na każdej stronie portalu,
  2. ogłoszenie graficzne /bilbord/ pod winietą portalu widoczne na każdej stronie portalu
  3. ogłoszenie graficzne /baner/ na stronach poszczególnych specjalności medycznych, 
  4. inne negocjowane

więcej: http://www.informed.com.pl/main/index.php?content=reklama

Dla Wrocławia i Dolnego Śląska prowadzimy nadal Telefoniczną Informację Medyczną /infolinia medyczna - 71 372-68-16// i wydajemy miesięcznik INFORMATOR MEDYCZNY. Zapraszamy wszystkie placówki z tego regionu do korzystania z naszych usług. Codziennie odbieramy średnio 150 telefonów od zdezorientowanych pacjentów poszukujących wyspecjalizaowanej pomocy medycznej. Nasi operatorzy - młodzi medycy - kierują pacjentów do współpracujących z naszą Informacją placówek. Ponad 60% zapytań to poszukiwanie pomocy medycznej w placówkach komercyjnych nie posiadających umów z NFZ. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przy wykorzystaniu naszych narzędzi marketingowych - komputerowej bazy Telefonicznej Informacji Medycznej,  miesięcznika INFORMATOR MEDYCZNY oraz serwisu internetowego www.informed.com.pl. Szczególnie polecamy - Pakiet informacyjny dla firm - najtańszą ofertę łączącą wszystkie nasze media.

Artykuły sponsorowane !

Coraz większą rolę w promowaniu usług i firm zdobywa reklama kontekstowa, która zakłada dopasowanie treści reklam do treści stron, na których są one umieszczone. 

Proponujemy publikację materiałów tekstowych /artykułów, wywiadów itp.wraz ze zdjęciami, wykresami/ opisujących stosowane w Państwa placówce metody diagnostyczne omawiające problemy jednostek chorobowych jakimi się Państwo zajmujecie.  Możecie je Państwo umieszczać na naszym portalu www.informed.com.pl, który odwiedza miesięcznie ok. 200 tys. UU odsłaniając ponad 500 tys. naszych stron. Nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości i formy publikowanych materiałów. Materiały te oczywiście mogą zawierać linki do Państwa stron.

Artykuły te dostępne są dla użytkowników przez co najmniej 12 miesięcy lub bezterminowo i mogą być w naszym serwisie specjalnie eksponowane, a koszt jest niewielki /od 89zł brutto/.

A to link do jednej z  prezentacji: http://www.informed.com.pl/main/Kolatanie-serca-co-moze-oznaczac-a-365.html

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takimi sposobami promocji to proszę o informację zwrotną na adres e-mail informed@informed.com.pl, a wtedy prześlemy szczegółową ofertę.