zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Lista artykułów

Kontakt z lekarzem i formalności ? jak można ułatwić sobie życie? 16-11-2021

Skontaktowanie się z lekarzem wymagało dawniej spełnienia wielu skomplikowanych formalności, które dodatkowo wydłużały czas oczekiwania na wizytę. Obecnie odbycie konsultacji ze specjalistą, uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej czy przedłużenie recepty jest dużo łatwiejsze. Wynika to ze znaczącego rozpowszechnienia usług telemedycznych, które pozwalają na szybkie i wygodne korzystanie ze świadczeń.

czytaj całość

Odszkodowanie za błędy medyczne ? za jakie powikłania otrzymasz odszkodowania 12-11-2020

Za błąd w sztuce lekarskiej czy też błąd medyczny uważa się zawinione postępowanie lekarza lub jego czynność w zakresie diagnozy, terapii, która jest niezgodna z nauką medycyny. Wyróżniamy kilka rodzaju błędów:

czytaj całość

Ubezpieczenie online bez wychodzenia z domu 05-11-2019

Jeżeli zainteresowało cię ubezpieczenie online, powinieneś zacząć od odwiedzenia strony popularnego towarzystwa ubezpieczeniowego, na której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

czytaj całość

Czy warto wykupić pakiet w centrum zdrowia? 24-05-2019

Jeżeli mamy taką możliwość, zakup abonamentu w prywatnym centrum zdrowia jest bardzo dobrym pomysłem. Za miesięczną opłatę będziemy mogli skorzystać z usług lekarzy wielu specjalności, jednocześnie nie płacąc już za pojedyncze wizyty lub dopłacając do nich część kwoty, jeżeli przekroczymy limit. 

czytaj całość

Co dostaniemy w ramach abonamentu medycznego? 06-12-2018

Rośnie liczba osób zainteresowanych prywatnym abonamentem medycznym. Takie rozwiązanie stanowi alternatywę dla obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Sprawdź, jaki zakres świadczeń obejmuje taka odpłatna usługa.

czytaj całość

Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie? 19-06-2018

Polisa na życie a grubość portfela

Najpierw jednak przeanalizujemy najważniejszy czynnik przy wyborze ubezpieczenia na życie. To wysokość składki za polisę. Cena gra niestety wciąż decydującą rolę

czytaj całość

Wybór ubezpieczenia zdrowotnego 08-05-2018

Gdyby ktoś kazał nam wymienić najważniejszą z wartości, jaką należy cenić w życiu, bez wahania wskazalibyśmy na pierwszym miejscu zdrowie. W dzisiejszych czasach, mamy coraz więcej możliwości, aby poddawać się regularnym badaniom i kontrolom lekarskim, a dostępność do wszystkich metod leczenia znacznie ułatwia wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego.

czytaj całość

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór. Jak to działa? 09-12-2016

Nowotwory to jedna z głównych przyczyn zgonów na świecie (8 milionów). W Polsce (dane Krajowego Rejestru Nowotworów) na raka umiera prawie 100 tysięcy osób rocznie (25% wszystkich zgonów), z czego 94 tysiące to przypadki nowotworów złośliwych.

czytaj całość

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne freelancera w NFZ ? jak to wygląda w praktyce? 21-09-2016

Jesteś grafikiem, programistą czy może fotografem? Dostrzegając korzyści płynące z freelancingu, nie powinieneś zapomnieć o czyhających na ciebie pułapkach. Jednym z nich jest ubezpieczenie zdrowotne. Czy opłaca ci się przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego oferowanego przez NFZ?

czytaj całość

Odzież ochronna - specjalistyczne zabezpieczenie pracownika 14-10-2015

Podstawowym zadaniem odzieży ochronnej, jak sama nazwa wskazuje, jest przede wszystkim zabezpieczenie człowieka podczas wykonywania przez niego obowiązków związanych z pracą.

czytaj całość
Poprzednie1Następne