zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

KOLAGEN AKTIV? ELIKSIR ZDROWIA I URODY07-05-2016

KOLAGEN AKTIV – jedynie autentyczna, prywatna formuła prof. Przybylskiego

     Nauka i medycyna na przełomie XX i XXI wieku ujawniła szereg nieznanych do tej pory możliwości organizmów żywych, tych najniższych, o których pierwotnych formach wspomina, i najbardziej skomplikowanych, jakim jest genom ludzki.

 

     Od 10 lat prowadzimy badania i prace nad kolagenem. To potężne białko nauczyło bioorganika i endokrynologa szacunku do natury i jej praw.

     Kolagen to nazwa grupy białek występujących u wszystkich kręgowców. Jest on białkiem, które klei i spaja elementy komórkowe, prowadząc do formowania się z nich tkanek i narządów. Bez niego nie ma życia. Jako najpotężniejsze białko kręgowców stanowi, w zależności od gatunku, 50-80 procent wszystkich białek organizmu. Przez całe nasze życie białko to pozostaje w stałej wymianie. Proces ten w warunkach fizjologicznych zostaje zachwiany u kobiet i mężczyzn w okresie przekwitania. Wówczas procesy niszczenia przeważają nad procesami odtwarzania. Zaczyna się starzenie organizmu. Brak lub zbyt wolna biosynteza kolagenu, niewystarczająca dla potrzeb tkankowych, narządowych i komórkowych, rozpoczyna proces starzenia tkanek miękkich i kości. W układzie kostnym rozpoczyna się utrata kolagenu. Brak substancji podporowej powoduje zwiotczenie mięśni i obniżenie funkcji życiowej mózgu, serca, nerek i wątroby. Oczywiste więc stało się, że ten, kto otrzymałby z zewnątrz to, czego brakuje wewnątrz (a więc naturalny kolagen), otrzymałby w ten sposób eliksir zdrowia, eliksir młodości.

 

     Kolagen Aktiv jest właśnie takim „eliksirem”. Jest w 100 procentach naturalny. Produkowany jest w formie żelu i zawiera w swoim składzie aż 93% czystego kolagenu.

  • Nie zawiera konserwantów, barwników ani środków zapachowych.
  • Kolagen Aktiv to kolagen uwodniony w postaci żelu do stosowania transdermalnego.
  • Kolagen Aktiv jest dostępny w trzech postaciach: białej, szarej, grafitowej.
  •  

-         Biały– do stosowania na twarz, szyję, dekolt, na powieki oraz dziąsła. Polecany w szczególności w kosmetyce:  wiotkości skóry, w przypadku przebarwień skórnych, w zapobieganiu procesowi starzenia, w stanach podrażnień skóry różnego pochodzenia, w wypryskach skórnych różnej etiologii, w stanach zapalnych.

 

Kolagen Aktiv biały, jak wkazały ostatnie badania naukowe, jest szczególnie polecany dla kobiet w okresie pre i postmenopauzalnym, z zaburzeniami trofiki narządu rodnego,  obniżeniami ścian pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu. Jako endokrynolog sądzę, że w niedługiej przyszłości dobrze przyswajalny kolagen transdermalny stanowić będzie alternatywę hormonalnej terapii zastępczej. Duże nadzieje w tym aspekcie wiążemy z naszą nową linią kolagenową – MK-2. Wstępne oceny preparatu wykazały, iż oprócz działania metabolicznego kolagenu, tonizuje on przykre dla pań w okresie menopauzy objawy neurowegetatywne.

 

-         Szary – na piersi, brzuch, plecy, nogi, stopy, dłonie oraz do masażu całego ciała. Polecany w szczególności w kosmetyce: w wiotkości powiek, w przypadku rozszerzonych naczyń włosowatych, tzw. pajączków, cellulitis, w przypadku rozstępów skórnych niezależnie od ich etiologii, w przypadku obrzęków, zmian zapalnych skóry, bólów kostnych i nowotworowych, w przypadku zmian żylakowatych, podrażnień, oparzeń,w przypadku nietolerancji promieniowania UV – po solarium, po intensywnym nasłonecznieniu.

 

-         Grafitowy – do włosów, paznokci i do kąpieli. Polecany w szczególności w kosmetyce: włosów, brwi, rzęs, cellulitis, w otyłości pochodzenia obwodowego i centralnego.

 

     Odkryty Kolagen Aktiv chroniony jest patentem. Został dopuszczony do sprzedaży przez Zakład Badania Żywności i Przedmiotów Użytku w PZH świadectwem nr HŻ/16083/01.

 

Życzymy Państwu długotrwałych, korzystnych efektów odnowy kolagenowej, po raz pierwszy w kosmetyce – odnowy naturalnej. Znając jej zalety wiemy, iż nie posiada wad. Polecamy ją - niezależnie od wieku wszystkim potrzebującym.

 

Dr n. med. Krystyna Siemaszko – Przybylska

Prof. dr hab. Józef Edward Przybylski

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone

Uwaga: materiał archiwalny

Komentarze

dodał: ~Źródło | 2021-05-08 15:37:12

Bibliografia i przypisy: https://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/pielegnacja-skory/anti-aging/