zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka:

Lista artykułów

"MAMA I JA"

KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD MATKĄ I DZIECIEM !

"Mama i ja" przy ul. Rajskiej 71 to nowo powstałe wrocławskie centrum specjalizujące się w opiece nad kobietą i dzieckiem. Z lekarzem pediatrą pracującą w placówce dr Jacqueline Fuchs rozmawia Adam Wolnica.

czytaj całość

Choroby reumatyczne ? OSTEON !

Ostatnio obserwujemy wzmożone zainteresowanie całym zespołem problemów związanych z chorobami tkanki łącznej, a szerzej schorzeniami reumatycznymi. Wśród pytań kierowanych do naszej telefonicznej informacji medycznej /71-372-68-16/, a także na forum naszego portalu www.informed.com.pl coraz częściej i coraz młodsi pacjenci poruszają ten temat. Dlatego zwróciliśmy się do Pani dr n.med. Heleny Śmiechowicz, kierownika specjalistycznego Ośrodka Leczenia Osteoporozy i Chorób Stawów OSTEON przy ul. Nowowiejskiej 100/1B o przybliżenie naszym Czytelnikom tej problematyki.

czytaj całość

"TWOJE SERCE W DOBRYCH RĘKACH"

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych schorzeń, dotykającymi obu płci i osób w różnym wieku. Dlatego tak ważna jest dobra opieka kardiologiczna przywracająca komfort życia.  Jednym ze znanych i uznanych ośrodków jest Centrum Diagnostyki i Terapii Kardiologicznej Medinet we Wrocławiu.

czytaj całość

"Kosmetyka lekarska" - prywatny gabinet dermatologii ogólnej i kosmetycznej dr Zofii Gerlicz-Pruszyńskiej we Wrocławiu.

W pięknej dzielnicy Wrocławia na Zalesiu znajduje się zespół gabinetów specjalistycznych zajmujących się kosmetyką lekarską.
Rozmawiamy z dr Zofią Gerlicz-Pruszyńską, prowadzącą praktykę lekarską w zakresie dermatologii estetycznej we Wrocławiu od 1963 roku.

czytaj całość

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE w Polanicy Zdroju.

Pragniemy by nasza jednostka była atrakcyjnym obiektem medycznym, a nasi pacjenci w pełni odczuwali zadowolenie i satysfakcję.

czytaj całość

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA INSTYTUT MEDYCZNY - Wrocław

Kompleks medyczny Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 58/60.

czytaj całość
Poprzednie1Następne