zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Toksykologia

Filtrowanie: Toksykologia mazowieckie
Znalezionych placówek: 15 Powrót

Wybierz miasto:

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

Warszawa

Szpital rozpoczął działalność leczniczą w dniu 14 lipca 1975 r. W tym dniu przyjęto pierwszych chorych i wykonano pierwszy zabieg operacyjny – cholecystectomię.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Witolda Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia

Warszawa

Jesteśmy wiodącym szpitalem klinicznym, korzystamy z dorobku naukowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Nasi pracownicy kształtują wizerunek szpitala mając możliwości stałego wywierania w

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

Ciechanów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny oferuje nowoczesną diagnostykę i terapię. Wykonuje wysokospecjalistyczne usługi medyczne w 22 oddziałach szpitalnych i 50 poradniach specjalistycznych.

Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Warszawa

Celem fukncjonowania Szpitala Bielańskiego jest ochrona zdrowia ludności na terenie całego kraju, w szczególności mieszkańców dzielnic m.st. Warszawy: Bielany i Żoliborz oraz gmin: Izabelin i Łomianki

Szpital Czerniakowski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Warszawa

Szpital.W 1998 roku szpital przekształcony został w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Obecnie Szpital posiada 300 łóżek, rocznie hospitalizowanych jest ponad 15 000 pacjentów.

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Warszawa

Szpital.Nad zdrowiem pacjentów i sprawnym działaniem placówki czuwa ponad 750 osób.Dzięki wykorzystaniu efektywniejszych metod leczenia, średni czasu pobytu pacjentów w oddziałach uległ skróceniu do o

Wojewódzki Szpital Zespolony

Płock

Misją Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku jest udzielanie społeczeństwu świadczeń medycznych na możliwie najwyższym poziomie odpowiadającym osiągnięciom wiedzy medycznej.

Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w O

Otwock

Szpital przyjmuje pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi i adaptacyjnymi, zespołami przewlekłego zmęczenia oraz zespołem uzależnienia od alkoholu na podstawie skierowań od psychiatrów i psychologów.


Powiązane artykuly