zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Chirurgia plastyczna

Znalezionych placówek: 30 Powrót

Wybierz miasto:

"ARS MEDICA" Przychodnia Zdrowia Rodziny NZOZ

Kraków

Specjalistyczno-Zabiegowa Przychodnia Medyczna, KLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I LASEROTERAPII

"Centre de la Vision" NZOZ

Kraków

Centrum Okulistyki i Dermatologii Estetycznej ‘Centre de la Vision’ to nowoczesny i komfortowy ośrodek medyczny, w skład którego wchodzą specjalistyczne gabinety.

"Falck Medycyna Region Małopolski" NZOZ

Kraków

Nasi specjaliści to doświadczeni lekarze o wieloletniej praktyce. Możliwość wcześniejszego umawiania wizyt umożliwia naszym Klientom zaoszczędzenie czasu. Zapewniamy miłą i przyjazną obsługę!

"Klinika Krakowska"Przychodnia Specjalistyczna

Kraków

Klinika Krakowska Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie ambulatoryjnej specjalistycznej opieki medycznej.

Akmed Chirurgia Głowy i Szyi, Chirurgia Plastyczna i Urazowa NZOZ

Kraków

Specjalistyczna poradnia w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowo - twarzowej, laryngologii, chirurgii ogólnej i ortopedii.

Centrum Medyczne "BIEGONICE" Sp. z o.o. w Nowym Sączu NZOZ

Nowy Sącz

Centrum Medyczne Biegonice należy do grona liderów w sektorze Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej na Sądecczyźnie.

Centrum Medyczne LUX MED Mehoffera

Kraków

LUX MED istnieje od 1992 roku. W ciągu 18 lat firma z lokalnej warszawskiej placówki medycznej rozwinęła się w ogólnopolską sieć centrów medycznych tworząc wraz z CM LIM, PROMEDIS i Medycyną Rodzinną

Halina Berońska-Kulicka

Kraków

Specjalistyczny gabinet konsultacyjno-zabiegowy.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. med. Marta Raczkowska - Muraszko

Kraków

Operacje piersi: redukcje, powiększanie piersi, mastopeksja, rekonstrukcje po amputacji Odsysanie tłuszczu, liposukcja: brzucha, ud, pośladków

NZOZ Racławicka

Kraków

Posiadamy nowoczesny Blok Operacyjny, Salę zabiegową, fachową i miłą obsługę - zapewniamy doskonałe warunki leczenia.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

Kraków

Cały zatrudniony personel medyczny pracuje w branży związanej z chirurgią plastyczną od kilkunastu lat co pozwala na zrozumienie i bardzo dobry kontakt z pacjentami. W ośrodku wykonywane jest pełne s

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

Kraków

Zespół nasz pod kierownictwem doktora Artura Zawisza zapewni Państwu miłą i fachową obsługę oraz pełną dyskrecję.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med

Kraków

Dysponuje najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej. Wysoko wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, profesjonalna opieka medyczna oraz przyjazna atmosfera to standard w naszej k

Prywatna Klinika SPES sp. z o.o. NZOZ

Kraków

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna SPES - /z łaciny NADZIEJA I OCZEKIWANIE / jest placówką medyczną założoną w latach 90-tych przez dr Andrzeja Bałasza, kontynuatora dzieła swojego ojca rów

SCANMED SA

Kraków

NZOZ Scanmed Universum oraz Scanmed Szpital św. Rafała znalazły się w gronie placówek medycznych wyróżnionych w ogólnopolskim rankingu "Bezpieczny Szpital".

Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne "ESTETIKA" NZOZ

Kraków

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa.

Szpital Św. Rafała

Kraków

Misją Szpitala św. Rafała jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie w oparciu o najlepsze standardy leczenia zarówno w ramach umowy z NFZ jak i prywatnie.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Kraków

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie - Prokocimiu jest bezpośrednim spadkobiercą tradycji pierwszego na ziemiach polskich oddziału pediatrii (1835).

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.Ludwika Rydygiera w Krakowie

Kraków

Misją Szpitala jest kompleksowe i na wysokim poziomie jakości zaspokajanie najbardziej złożonych potrzeb zdrowotnych pacjentów, przy zastosowaniu wysokospecjalistycznych technologii diagnostycznych i


Powiązane artykuly