zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Polecane artykuły

Skuteczne leczenie zaburzeń erekcji 23-04-2017

Według raportu zleconego przez Vedi Clinic, na zaburzenia erekcji cierpi ponad 3 miliony dorosłych Polaków, jednak zaledwie piętnaście na sto osób szuka pomocy u specjalisty. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, iż zaburzenie natury seksualnej obejmuje nie tylko problemy z erekcją, ale także trudności w osiągnięciu orgazmu, zmniejszone pożądanie, znaczące obniżenie satysfakcji ze stosunku intymnego oraz ogólnej satysfakcji z bycia mężczyzną. Czym najczęściej spowodowane jest zaburzenie erekcji i jak skutecznie je leczyć?

czytaj całość

Limfadenopatia, czyli o chorobach węzłów chłonnych !23-04-2017

Ponieważ na naszym forum pojawiało się sporo pytań dotyczących powiększonych i/lub bolesnych węzłów chłonnych, postanowiliśmy zgłębić ten temat i szerzej odpowiedzieć na kilka pytań.

czytaj całość

Protezy zębowe? rodzaje, kto powinien je stosować i jak?23-04-2017

Około 4,2 miliona osób w Polsce powyżej 50-go roku życia nosi protezy zębowe, jednak połowa nie jest w pełni zadowolona z ich użytkowania. Osoby, które mają protezy narzekają na problemy z mówieniem i jedzeniem, dyskomfort oraz nieświeży oddech. 

czytaj całość

Tomografia czy rezonans? Oto jest pytanie.23-04-2017

Na czym więc dokładnie polega różnica między tomografią a rezonansem i kiedy się te badania wykonuje?

czytaj całość

Podróże dalekie i bliskie, przyjemność czy niebezpieczeństwo? 23-04-2017

Od kilku lat co roku coraz więcej Polaków wyjeżdża w tropiki.  Ale czy powrót do rodzimego naszego kraju jest tylko wypełniony wspaniałymi wspomnieniami oraz przepięknymi zdjęciami? Czy może możemy przywieźć „coś” dodatkowego?.... Ale co? 

czytaj całość

To i owo o przegrodzie nosa.23-04-2017

Często słyszymy, że ktoś ma skrzywioną przegrodę nosa. Nic w tym dziwnego, bo tylko niewielka część ludzi ma idealnie prostą przegrodę nosa.

czytaj całość

Naturalne sposoby na podniesienie potencji 23-04-2017

Wraz z wiekiem poziom libido stopniowo spada. Poza leczeniem farmakologicznym istnieje wiele naturalnych sposobów, które pozwolą Ci podnieść potencję. Skorzystaj z kilku porad i ciesz się seksem przed długie lata.

czytaj całość

Autyzm 23-04-2017

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przypadajacymi na 2 kwietnia zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z psycholog Ewą Filipiak pracującą w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Placówka ta jest największą na Dolnym Ślasku prywatną wysokospecjalistyczną poradnią zdrowia psychicznego. Psycholog Ewa Filipiak w pzeprowadzonym wywiadzie zwraca uwagę na symptomy autyzmu oraz pomaga zrozumieć proces diagnozy dziecka wraz z sformułowaniem praktycznych wskazówek dla rodziców, którzy borykają się z autyzmem u swojego dziecka.  

czytaj całość

Zanokcica paznokciowa a zastrzał 23-04-2017

Zanokcica. Należy do zakażeń tkanek budujących osadzenie paznokcia i rozwija się tuż przy jego podstawie. Początkowo obejmuje okolicę pod obrąbkiem naskórkowym lub też między macierzą paznokcia, a samym paznokciem. W cięższych przypadkach zakażenie umiejscawia się między macierzą a paliczkiem.

czytaj całość

BEZSENNOŚĆ23-04-2017

Bezsenność dotyka około jednej trzeciej wszystkich osób dorosłych Może pojawić się w każdym wieku i u osób w każdej kulturze, ale częściej występuje u ludzi starszych i u kobiet. Osoby w wieku podeszłym są obarczone większym ryzykiem bezsenności

czytaj całość