zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Polecane artykuły

Medyczna marihuana - co powinien wiedzieć każdy z nas? 24-06-2022

Jakie są lecznicze właściwości marihuany? Oczywiście wszystko zależy od stężenia substancji czynnych, niemniej jednak z pewnością można wymienić chociażby takie właściwości, jak: przeciwbakteryjność i antygrzybiczność.

czytaj całość

Ginekolog Warszawa - pełen komfort i szeroki zakres usług dla wszystkich kobiet 24-06-2022

Kobiety zgłaszają się do ginekologa na różnym etapie swojego życia. A do każdego z takich okresów są zazwyczaj przypisane najczęściej spotykane problemy.

czytaj całość

Jakie są najzdrowsze farby do włosów w 2022? 24-06-2022

Farby do włosów mają Ci zapewnić wymarzony kolor i perfekcyjnie nasycony odcień. Wybierając preparaty do koloryzacji zwróć również uwagę na ich skład. Farbowanie włosów powinno być nie tylko skuteczne i trwałe, ale również zdrowe!

czytaj całość

Internista a lekarz rodzinny - jaka jest różnica? 24-06-2022

Podupadasz na zdrowiu i zastanawiasz się do jakiego specjalisty powinieneś się udać? Lepsza okaże się wizyta u internisty czy może jednak lekarz rodzinny wystarczy? A może to jedno i to samo? Jak się okazuje są to dwie odrębne specjalizacje, które często są mylone. Wizyta u konkretnego lekarza zależy ściśle od objawów i od tego, w czym ma ona pomóc. Poznaj różnicę i dowiedz się jak przygotować się do wizyty u internisty oraz jak wygląda jej przebieg.

czytaj całość

Psychoterapia online bez wychodzenia z domu 24-06-2022

Współcześnie nie musisz widzieć się ze specjalistą w gabinecie, możesz korzystać z pomocy bez wychodzenia z domu, czując przy tym większą anonimowość. Sesje odbywają się tak często, jak będzie to potrzebne. 

czytaj całość

Nowoczesna recepcja w prywatnym gabinecie medycznym 24-06-2022

W jaki sposób sprawić, by nasza prywatna placówka medyczna zyskała w krótkim czasie zaufanie pacjentów? To proste. Musimy zrobić wszystko, by stała się ona miejscem jak najbardziej przyjaznym dla interesantów. Jednocześnie nie możemy zapominać, że powinna też kojarzyć się z profesjonalizmem. Jak najprościej osiągnąć taki efekt? Wystarczy odpowiednio zaaranżowana nowoczesna recepcja. Co to oznacza w praktyce? Jak powinno wyglądać takie miejsce oraz czego nie może w niej zabraknąć?

czytaj całość

Laser LLLT - powiedz "nie!" łysieniu 24-06-2022

Jeśli nasza skóra głowy jest zdrowa, znajduje się na niej najwięcej ok. 100-150 tysięcy włosów, które są w fazie wzrostu. Każdy włos żyje ok. 3-4 lat, a następnie wypada. 

czytaj całość

Gotowe podziękowania dla lekarza - o czym należy pamiętać? 24-06-2022

Podziękowania dla personelu medycznego oraz życzenia dla lekarza można przekazać ustnie lub pisemnie. Eleganckim zwyczajem jest przekazać tego rodzaju podziękowania na schludnej kartce.

czytaj całość

Jak wybrać turnusy rehabilitacyjne dla seniorów? 24-06-2022

Gdzie warto wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne dla seniorów? Możliwości jest sporo: od Trójmiasta po Zakopane.

czytaj całość

Kursy kosmetyczne - sposób na podniesienie kwalifikacji 24-06-2022

Jednym z najpopularniejszych zabiegów, który wiele pań wykonuje zwykle raz w miesiącu, jest manicure. Istnieje wiele metod jego wykonywania

czytaj całość