zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

"PANACEUM" Centrum Stomatologii Estetycznej i Inplantologii NZOZ

Łódź

Kursy organizowane w "PANACEUM" - to połączenie doświadczenia klinicznego, naukowego i dydaktycznego z aktualną wiedzą światową z zakresu różnych dziedzin stomatologii.... więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Ośrodek Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej s.c. NZOZ "Klinika Na Rajskiej"

Wrocław

diagnostyka i leczenie, USG, laparoskopia, operacje przepuklin, żylaków, guzków piersi, torbieli itp. Umowa z NFZ ! więcej

Centrum Medyczne "MEDIX" pl.Hirszfelda 17 Wrocław-Krzyki

Wrocław

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od 15 lat jesteśmy na rynku. Lekarze specjaliści wszystkich dziedzin, zaawansowana aparatura diagnostyczna, liczne nagrody uznania. Pełna diagnostyka! więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Kudzu Root - farmakoterapia roślinna pomocna przy uzależnieniach

19-09-2017

Kudzu Root bogaty w substancje czynne o nazwie izoflawony znacząco zmniejszają chęć i przymus sięgania po alkohol, papierosy i narkotyki. .

czytaj całość

Mikroskop biologiczny, metalograficzny i stereoskopowy - do czego służą?

19-09-2017

Mikroskopy biologiczne są zdecydowanie najczęściej kupowanym modelem mikroskopów badawczych. Zapewniają wysoki standard pracy za stosunkowo niską cenę.

czytaj całość

Zanokcica paznokciowa a zastrzał

19-09-2017

Zanokcica. Należy do zakażeń tkanek budujących osadzenie paznokcia i rozwija się tuż przy jego podstawie. Początkowo obejmuje okolicę pod obrąbkiem naskórkowym lub też między macierzą paznokcia, a samym paznokciem. W cięższych przypadkach zakażenie umiejscawia się między macierzą a paliczkiem.

czytaj całość

Limfadenopatia, czyli o chorobach węzłów chłonnych !

19-09-2017

Ponieważ na naszym forum pojawiało się sporo pytań dotyczących powiększonych i/lub bolesnych węzłów chłonnych, postanowiliśmy zgłębić ten temat i szerzej odpowiedzieć na kilka pytań.

czytaj całość

Stres - przyjaciel czy wróg?

19-09-2017

Początek lata to dla większości z nas zapowiedz wakacyjnego wypoczynku, ale dla wielu osób, zwłaszcza studentów, to bardzo trudny i stresujący czas – czas zaliczeń i egzaminów.

czytaj całość

Ostatnie komentarze