zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

CENTRUM ZDROWIA SKYMED

Wrocław

Specjalistyczne centrum medyczne. więcej

"Klinika Krakowska"Przychodnia Specjalistyczna

Kraków

Klinika Krakowska Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie ambulatoryjnej specjalistycznej opieki medycznej. więcej

Perła Bałtyku

Kołobrzeg

Dawniej pod nazwą Sanatorium "Kombatant" więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Kiedy warto przyjmować tabletki na zatoki?

24-05-2019

Zatkane zatoki? To nie jedyna sytuacja, w której można przyjmować specjalne tabletki na zatoki. Kiedy jeszcze warto je stosować?

czytaj całość

Zdrowe odżywianie w pigułce, czyli jak dbać o swoje zdrowie

24-05-2019

Świadomość, jak ważną rolę odgrywa zdrowe odżywianie, jest coraz większa. Konsumentom nie wystarcza już, by produkt był tani, ale powinien on zaspokajać też inne potrzeby, czyli być zdrowy, pozbawiony niepotrzebnych ulepszaczy i konserwantów. Coraz popularniejsze stają się produkty, które nie tylko są korzystne dla naszego zdrowia, ale zostały też wyprodukowane lub wyhodowane w duchu fair-trade oraz bez szkody dla środowiska. Ten niesłabnący trend życia eko ma szereg korzyści, przede wszystkim dla organizmu. Jak nie pogubić się wśród bogatej oferty produktów dostępnych w sklepie ze zdrową żywnością?

czytaj całość

Układ krążenia ? choroby i ich przyczyny

24-05-2019

Układ krążenia składa się z serca, tętnic, żył i naczyń włosowatych, dzięki którym do całego organizmu doprowadzana jest krew bogata w tlen. Sprawnie działający system zapewnia również odprowadzenie szkodliwych produktów przemiany materii. Z jakich powodów układ krążenia nie funkcjonuje prawidłowo? Jakie choroby występują najczęściej?

czytaj całość

Jak wybrać termometr bezdotykowy?

24-05-2019

Chcesz kupić termometr bezdotykowy, ale nie wiesz, który wybrać? Zapewne sprawdziłaś już ceny i przeczytałaś opinie w Internecie. Może już nawet przeczytałaś rankingi termometrów. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, który model wybrać, zapoznaj się z poniższymi radami.

czytaj całość

Leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów

24-05-2019

Choroba zwyrodnieniowa stawów w dużym stopniu ogranicza sprawność ruchową. Niekiedy może nawet prowadzić do inwalidztwa. Dzisiaj jednak można wybierać spośród kilku metod leczenia, które pomagają zmniejszyć dolegliwości i odzyskać pełną swobodę ruchów.

czytaj całość

Ostatnie komentarze