zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

"TOMOGRAF" w Toruniu NZOZ

Toruń

Spiralny dwurzędowy tomograf komputerowy, Rezonans magnetyczny w systemie otwartym.... więcej

" ExpressDent" NZOZ

Lublin

Gabinety zlokalizowane są w ścisłym centrum Lublina. Są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny.... więcej

"ADAM GOLIŃSKI STOMATOLOGIA"

Warszawa

Pełny zakres specjalistycznych zabiegów stomatologicznych dla całej rodziny, rtg, znieczulenie ogólne. Przegląd uzębienia bezpłatnie.... więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

OKO-FORUM NZOZ Dr Bugajska E., Dr Grzelińska M.

Wrocław

Badanie i leczenie chorób oczu, zabiegi na powiekach- gradówka i kępki żółte, operacje zaćmy więcej

OKO.M Dr n. med. Jarosław Miśkiewicz

Wrocław

specjalizuje się w diagnostyce i chirurgicznym leczeniu chorób przedniego odcinka gałki ocznej. więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Jak pozbyć się trądziku?

15-02-2018

Większość ludzi cierpi z powodu trądziku w pewnym wieku, zwykle w okresie dojrzewania. Czasem z powodu hormonów, a czasem w wyniku nieprawidłowego odżywiania lub stresu.

czytaj całość

Właściwości oleju kokosowego i jego wpływ na zdrowie

15-02-2018

Przez dziesięciolecia przemysł spożywczy stygmatyzował olej kokosowy jako "tłuszcz nasycony". Najprawdopodobniej wynika to z korzystniejszej marży innych olejów, takich jak olej kukurydziany, słonecznikowy i rzepakowy, które są dużo tańsze od znacznie zdrowszego oleju kokosowego. Jednak nie pozostało bez echa, że ??kultury, w których używa sie oleju kokosowego jako głównego tłuszczu w kuchni, są najzdrowsze na Ziemi.

czytaj całość

Poradnie chirurgii naczyniowej na Śląsku - polecane miejsca w Katowicach, Sosnowcu i innych miastach

15-02-2018

Chirurgia naczyniowa to prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny. Specjaliści z jej zakresu zajmują się leczeniem chorób naczyń krwionośnych i chłonnych, diagnostyką tętniaków i niedokrwieniem narządów wewnętrznych, a także przeprowadzają operacje żylaków. Na Śląsku znajduje się wiele poradni chirurgii naczyniowej. Którą z nich wybrać i gdzie umówić się na wizytę?

czytaj całość

Dieta na dobry wzrok. 5 produktów na zdrowe oczy

15-02-2018

Mówi się, że oczy to zwierciadło duszy i jest w tym dużo racji. Oczy to jednak także nasze okno na świat – dlatego powinniśmy otoczyć je szczególną troską. Można to zrobić np. poprzez stosowanie odpowiedniej diety. Sprawdź 5 produktów na zdrowe oczy.

czytaj całość

Leki zwalczające ból ? czy ich stosowanie jest bezpieczne?

15-02-2018

Dolegliwości bólowe dotykają każdego człowieka niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Czasami są to problemy chwilowe, wynikające np. z odwodnienia, urazu mechanicznego lub przemęczenia. Zdarza się jednak, że ból występuje permanentnie, gdyż jest objawem jakiegoś poważniejszego schorzenia. Walka z dolegliwościami tego typu, bywa bardzo trudna, szczególnie jeśli problem jest niezwykle rozległy. Jeśli chcesz wiedzieć jakie leki zwalczające ból są przydatne i co możesz zrobić w domu, by zniwelować ten problem – zostań na stronie.

czytaj całość

Ostatnie komentarze