zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.

Wrocław

Diagnostyka kardiologiczna, prenatalna i laboratoryjna więcej

Elżbieta Mycek, lek. stomatolog

Kraków

Zajmujemy się profilaktyką ortodontyczną oraz leczeniem dzieci, młodzieży i dorosłych. W leczeniu wykorzystujemy aparaty ruchome i stałe więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Wybielanie zębów w domu

18-06-2019

Na rynku dostępnych jest wiele zestawów wybielających o podobnym składzie i sposobie aplikacji. Warto jednak decydować się na produkty profesjonalne, które ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych można dostać jedynie u stomatologów podczas wizyty. 

czytaj całość

Na czym polega terapia falą uderzeniową?

18-06-2019

Terapia falą uderzeniową jest jedną z wielu opcji leczenia przewlekłych problemów ze ścięgnami. Wykorzystuje sprężone powietrze lub impulsy elektromagnetyczne, aby dostarczyć fale uderzeniowe do ciała. Wykorzystywana jest przede wszystkim do leczenia zapalenia powięzi podeszwowej, zapalenie ścięgna i łokieć tenisisty/golfisty.

czytaj całość

SkyClinic ? najlepsze zabiegi we Wrocławiu z DIAMENTOWĄ kliniką

18-06-2019

Klinika SkyClinic jest miejscem, w którym można kompleksowo zadbać o wygląd, dobre samopoczucie i zdrowie. Klinika skupia wokół siebie najlepszych specjalistów, więc możesz mieć pewność, że oddajesz swoje ciało w najlepsze ręce. 

czytaj całość

Podróże dalekie i bliskie, przyjemność czy niebezpieczeństwo?

18-06-2019

Od kilku lat co roku coraz więcej Polaków wyjeżdża w tropiki.  Ale czy powrót do rodzimego naszego kraju jest tylko wypełniony wspaniałymi wspomnieniami oraz przepięknymi zdjęciami? Czy może możemy przywieźć „coś” dodatkowego?.... Ale co? 

czytaj całość

Kudzu Root - farmakoterapia roślinna pomocna przy uzależnieniach

18-06-2019

Kudzu Root bogaty w substancje czynne o nazwie izoflawony znacząco zmniejszają chęć i przymus sięgania po alkohol, papierosy i narkotyki. .

czytaj całość