zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

NOVADERM NZOZ Dr E. Chlebus & Dr M. Chlebus

Warszawa

Dermatologia estetyczna to szansa na piękną gładką cerę nawet w późnym wieku. Jeden warunek: za odmładzanie nie można wziąć się zbyt późno.... więcej

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna Spółka z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Firma powstała w 1992r. jako pierwszy niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. więcej

Poradnia Stomatologiczna "Hercules" NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII I IMPLANTOLOGI

Poznań

Zespół lekarzy stomatologów to nie tylko najlepsi fachowcy, ale co najważniejsze to mili i sympatyczni ludzie, gotowi rozwiązać Twoje problemy z zębami - tak jak sobie tego życzysz !... więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Oczyszczacz powietrza ? nieoceniona pomoc przy alergii i astmie

19-03-2019

Alergia i astma to schorzenia, które potrafią znacząco obniżyć komfort życia. Nasileniu objawów chorobowych sprzyja zanieczyszczenie powietrza alergenami i innymi czynnikami drażniącymi, a ochronę przed nimi zapewni dobry oczyszczacz.

czytaj całość

Siła mięśni w rehabilitacji

19-03-2019

Na rynku medycyny i fizjoterapii pojawia się coraz więcej technologii, które wspierają leczenie pacjentów. Nie należy jednak zapominać, że to umiejętności fizjoterapeuty są kluczowe do osiągnięcia pożądanych efektów. Specjaliści Centrum Rehabilitacji Activ to wykwalifikowani fizjoterapeuci i lekarze, kierujący się empatią i zrozumieniem wobec wszystkich pacjentów.

czytaj całość

CO ŻYJE W POLSKICH KRANACH ?

19-03-2019

Jak badana jest polska kranówka? Podczas analizy wody niemożliwe jest śledzenie wszystkich organizmów chorobotwórczych, które mogły w niej zamieszkać. Analizuje się tylko „bakterie wskaźnikowe” (należą do nich: 1-bakterie grupy coli, 2-bakterie E.coli, 3-paciorkowce kałowe, 4-Clostridium). 

czytaj całość

Stany zapalne górnych dróg oddechowych ? ich przyczyny i leczenie

19-03-2019

Choroby dróg oddechowych to jedna z najczęstszych dolegliwości z jaką się zmagamy. Zwłaszcza w okresach przejściowych jak przedwiośnie korytarze przychodni lekarskich rozbrzmiewają odgłosem kasłania i kichania. Szczególnie dotkliwe są nocne ataki kaszlu, które nie pozwalają spokojnie się wyspać zarówno nam, jak i naszym bliskim. Dlatego ważne, by poradzić sobie z nimi jak najszybciej i najskuteczniej.

czytaj całość

Czym zajmuje się lekarz laryngolog?

19-03-2019

Lekarze specjalizujący się w takiej dziedzinie medycyny jak laryngologia (a właściwie otorynolaryngologia) zajmują się m.in. profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi oraz narządów zmysłów.

czytaj całość

Ostatnie komentarze