zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Szczoteczki elektryczne- dlaczego warto? 19-08-2021

Czy wiesz, jak działa szczoteczka elektryczna Oral-B lub PHILIPS? Jeśli nie, ten tekst jest odpowiedni dla Ciebie! Pozbądź się problemu wrażliwych dziąseł i poznaj, jak ogromne zalety posiada nowoczesna, innowacyjna szczoteczka Oral B iO.

 

Szczoteczka elektryczna i szczoteczka soniczna- dlaczego warto?

Szczoteczka elektryczna to ogromna wygoda. Nie ulega wątpliwości, że taką szczoteczką znacznie łatwiej jest porządnie wyczyścić zęby niż szczoteczką manualną. Szczoteczka elektryczna Oral B doskonale sprawdza się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najpopularniejszym rodzajem szczoteczek elektrycznych są szczoteczki soniczne. Wśród nich jedną z najchętniej używanych jest szczoteczka soniczna Philips. Jest to szczoteczka wykorzystująca najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia zębów. Producent zapewnia, że urządzenie pozwala na zredukowanie nawet o 20 razy więcej płytki nazębnej niż w przypadku szczoteczki mechanicznej. Kolejną obietnicą są 15 razy zdrowsze dziąsła i nawet 100% mniej przebarwień na zębach. To wszystko sprawia, że szczoteczka sprawdza się rewelacyjnie w przypadku osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami.


Działanie szczoteczki opiera się na wykonywaniu 62 000 ruchów w ciągu minutę. Ruchy te rozbijają i usuwają płytkę bakteryjną, a powstające mikrobąbelki wtłaczane są głęboko w przestrzenie pomiędzy zębami. Dzięki wyjątkowo ergonomicznemu kształtowi końcówek szczoteczki, jej główka dociera w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce, pozostawiając po sobie czystość i świeżość. 

 

Jak używać szczoteczki sonicznej?

Stosowanie szczoteczki sonicznej do mycia zębów jest łatwe i intuicyjne. Wystarczy tylko wybrać jeden z kilku trybów czyszczenia, a następnie przyłożyć główkę szczoteczki do kolejnych obszarów jamy ustnej. Wieloma urządzeniami kieruje sztuczna inteligencja, potrafią więc one samodzielnie dobrać odpowiedni tryb pracy. Dzięki mikrodrganiom, płytka nazębna pęka i zostaje usunięta. Ty odczuwasz jedynie delikatne mikrowibracje, w rzeczywistości jednak szczoteczka porusza się z niesamowitą prędkością. Oprócz mycia zębów, możliwe jest także czyszczenie języka. Z taką szczoteczką codzienne czyszczenie zębów i ich okolic będzie niezwykle przyjemnym doświadczeniem.

 

Wymienne główki szczoteczki- jakie mają zadania?

Każda szczoteczka posiada końcówki wymienne, które pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty. Niektóre szczoteczki posiadają także wyświetlacz, a także możliwość sparowania z aplikacją. Ciekawym udogodnieniem jest system napędu magnetycznego, który sprawia, że w cała energia urządzenia jest przekazywana do końcówek włosia. Czujnik siły nacisku zapobiega zbyt mocnemu szczotkowaniu, zapewniając czystość bez podrażnień. Pielęgnacja dziąseł jest szczególnie istotna w przypadku osób, które borykają się z problemem wrażliwych zębów i dziąseł. Tryby szczotkowania pozwalają chronić dziąsła, a możliwość połączenia z aplikacją oral b daje jeszcze większe możliwości kontroli.

Szczoteczka elektryczna to doskonałe ułatwienie codziennej rutyny, a także świetna ochrona czystości i zdrowia zębów każdego z nas.

 

Oral B iO- jakie ma zalety?

Oral-B iO to najnowszej generacji szczoteczki soniczne, które w swoim działaniu łączą ruchy rotacyjno-oscylacyjne z delikatnymi wibracjami. szczoteczka posiada interaktywny kolorowy wyświetlacz i cały szereg czujników, które czuwają nad siłą nacisku szczoteczki. Bardzo sympatyczną opcją jest wyświetlany na wyświetlaczu uśmiech, który każdemu poprawi nastrój.

 

Szczoteczka elektryczna doskonale nadaje się również dla dzieci. Szczoteczka soniczna dla dzieci cechuje się przyjaznym i barwnym designem oraz delikatnym czyszczeniem powierzchni zębów. Przykładem może być szczoteczka soniczna PHILIPS, która może być sterowana za pomocą smartfona. Wymieniaj wymienne główki szczoteczki i pozwól na to, by profesjonalne uczucie czystości stało się Twoim udziałem!

Komentarze