zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Skuteczny sposób na walkę z cellulitem 19-08-2021

Zabieg Icoone - dla kogo?

Z zabiegów wykonywanych przy pomocy sprzętu Icoone mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tym ostatnim urządzenie pomaga w szczególności pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej, a w efekcie znacznie zredukować obwody ciała i zmniejszyć wagę. Zabiegi Icoone są również polecane osobom starającym się ujędrnić swoją skórę oraz tym, które szukają skutecznego sposobu na pozbycie się widocznych naczyń krwionośnych czy obrzęków. Z masaży tego typu zdarza się również korzystać osobom po zabiegu liposukcji. Jednak zastosowanie Icoone to nie tylko kwestia estetyki, ale również elementy prozdrowotne, dlatego warto na niego postawić również w przypadku bólów mięśniowych czy problemów z plecami wynikających z nieprawidłowej postawy ciała. 

Dlaczego warto?

Skuteczność terapii z wykorzystaniem Icoone potwierdzają liczne badania. Masaż z jego udziałem wyszczupla ciało, ujędrnia skórę, a do tego wspomaga wymianę międzykomórkową. Stosowany w serii zabiegów skutecznie modeluje sylwetkę, pozwala pozbyć się obrzęków i widocznie zlikwidować cellulit. Poza tym to rewelacyjny sposób na to, aby pozbyć się blizn pooperacyjnych czy bólów mięśniowych.

To, jakich efektów ostatecznie będziemy mogli się spodziewać zależy przede wszystkim od częstotliwości wykonywania zabiegów. Do uzyskania spektakularnego rezultatu nie wystarczy więc jedna wizyta w salonie odnowy - mówi Ania ekspertka z Magii dla Ciała we Wrocławiu. Zalecany cykl powinien więc składać się z minimum 10 wizyt. Warto również pamiętać o regularności, rozpoczętą serię warto kontynuować w określonych odstępach czasu, zalecanych przez masażystę. 

Terapia laserem Icoone i co dalej?

Jeśli zależy nam na zachowaniu osiągniętej formy jak najdłużej, nie tylko po każdym zabiegu, ale również po zakończeniu całej terapii warto przestrzegać podstawowych zasad. Główną z nich jest odpowiednie spożycie płynów w ciągu dnia, które nie powinno wynosić mniej niż 1,5 litra. Tylko wtedy będziemy mogli mieć pewność, że nasz organizm sprawnie poradzi sobie z usuwaniem pozostałości przemiany materii. 

Źródło: https://magiadlaciala.pl/zabieg-icoone-laser-wroclaw/

Komentarze