zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Wyszukiwarka artykułów:

Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom 01-01-1970

Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
 
"Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom" 
– to nowy projekt Akcji Dobroczynnej Fundacji Zbieramy Razem.
 
 
 
Uśmiechnął się do Ciebie los? Jesteś szczęśliwy, bo masz zdrowe dzieci?  Do tego wszystkiego nie narzekasz na brak złotówki? Jeśli tak, to ta akcja skierowana jest przede wszystkim do Ciebie. Daj innym to, czego oni sami mieć nie mogą. Udziel wsparcia, otwórz serce…
Serduszka Dzieciom adresowane są w szczególności na pomoc dzieciom z ubogich rodzin, osieroconych, a także ze względu ubóstwa zagrożonych wykluczeniem w swojej szkolnej społeczności.
Jak biednemu dziecku wytłumaczyć, że Jaś zjada w szkole obiady, korzysta z pływalni, gdy on sam tylko może sobie o tym pomarzyć? Jak dziecku biednemu wytłumaczyć, dlaczego jego szkolny kolega jest zawsze elegancko ubrany, a on sam chodzi w obdartych spodniach i dziurawych butach? Do tego zimą nosi wiatrówkę, jest mu zimno… Nie ma nikogo, kto kupiłby mu ciepłą kurtkę i zimowe buty? Jak to mu wszystko wytłumaczyć?
Jest szansa, że chociaż niektórym dzieciom uda się pomóc dzięki temu projektowi. Jego sukces zależy od Państwa ofiarności i aktywności. Nie możecie pozostać obojętni. Bo czy jest to głód, przemoc, bieda czy też inne patologie, dzieci każdego dnia cierpią. Dzięki Wam los wielu z nich może być lepszy. Wybory pomiędzy głodem a wstydem,  zależnością a honorem zawsze są trudne. Przełam te bariery, wesprzyj nasz najnowszy projekt "Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom".
 
 
 
Wpłaty prosimy dokonywać na konto PKO BP: 93 1020 1811 0000 0702 0257 3905

Komentarze