zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA INSTYTUT MEDYCZNY - Wrocław01-01-1970

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA INSTYTUT MEDYCZNY
Troska o zdrowie to jedna z priorytetowych kwestii w życiu każdego człowieka. Lecz warto pamiętać, że w tych nieustannych zmaganiach w walce z chorobami i z dbałościa o dobre samopoczucie nie jesteśmy sami. Z pomocą przychodzi nam Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny, rozumiejący potrzeby i obawy swoich Pacjentów.
Jesteśmy blisko Ciebie !
To przewodnie hasło Polskiego Centrum Zdrowia Instytutu Medycznego, wcielającego je w życie w każdym aspekcie swojego rozwoju. Każda nowo otwarta placówka, przebudowa czy wymiana sprzętu medycznego są zaplanowane w trosce o blisko 200 tysięcy Pacjentów, którzy już nam zaufali. Do ich dyspozycji zostały do tej pory oddane dwa szpitale i pięć przychodni.
Na terenie Wrocławia znajdują się oddziały:
• Wrocław – Śródmieście przy ulicy Sienkiewicza 58/60,
• Wrocław – Fabryczna przy ulicy Legnickiej 61,
• Wrocław – Oporów przy ulicy Karmelkowej 25/27.
Poza granicami miasta znajdą Państwo
• Oddział Brzeg – Skarbimierz przy ulicy Zamkowej 11,
• Oddział Ziębice, przy ulicy Kolejowej 29.
Ilość i dogodne położenie placówek we Wrocławiu umożliwiają łatwy dojazd nawet z najdalszych krańców miasta.
Jesteśmy jeszcze bliżej !!!

Bycie blisko swoich Pacjentów to nie tylko zmniejszanie odległości jaką muszą oni pokonać w drodze do placówek medycznych. To także podjęcie wszelkich starań dla zwiększenia komfortu korzystania z owych placówek.

Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny wie, jak zapewnić wygodę swoim Pacjentom, o czym przekonują się oni już w momencie rejestracji, dzwoniąc pod wspólny wszystkim oddziałom numer infolinii (0 801-606-101). W sytuacji, gdy chwilowo brak wolnych terminów przyjęć lub zabiegów, dyspozytor wskazuje osobie dzwoniącej inną placówkę Polskiego Centrum Zdrowia Instytutu Medycznego i dokonuje rejestracji.
Oszczędza to Pacjentowi konieczności wyszukiwania innych numerów i wykonywania kolejnych połączeń.
Natomiast realizacja recept jest najwygodniejsza wtedy, gdy w odwiedzonej przed chwilŕ przychodni znajduje się także apteka. Takie właśnie przyjazne rozwiązanie z powodzeniem funkcjonuje w dwóch naszych kompleksach – przy ulicy Sienkiewicza 58/60 i Legnickiej 61, a docelowo – w każdym oddziale. Dodatkowo dla naszych Pacjentów został przewidziany 7-procentowy rabat na leki pełnopłatne.
 
Planowane przedsięwzięcia !

Już niedługo Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny wyposaży swoich Pacjentów w Karty Stałego Klienta. Program będzie obejmował swym zasięgiem te osoby, które zdecydują się na wypełnienie deklaracji POZ. To związanie się w zakresie opieki zdrowotnej z Polskim Centrum Zdrowia Instytutem Medycznym przyniesie Pacjentom wymierne korzyści w postaci szeregu zniżek na usługi medyczne.

Pierwszego marca do dyspozycji Pacjentów zostanie oddany nowoczesny Szpital Specjalistyczny, umiejscowiony przy ulicy ienkiewicza 58/60, przeprowadzający zabiegi niewymagające długotrwałego przebywania w szpitalu. Pacjentom zostaną zapewnione wszelkie wygody – od profesjonalnej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, po telewizor, telefon i podłaczenie do internetu w każdej sali.

Pobyt na oddziale zagwarantuje Pacjentom spokój i możliwość zrelaksowania się po zabiegu dzięki panującej tam kameralnej atmosferze. Osobom niezdolnym do jednorazowego wyłożenia pełnej kwoty na opłacenie pobytu w szpitalu przyjdzie z pomocą PCZ Polski Dom Finansowy, jedna ze spółek Grupy Kapitałowej PCZ, udzielająca na bardzo dogodnych warunkach pożyczek na zaplanowany zabieg. Więcej informacji o kredytach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 071 790 06 40.

Szeroki wachlarz usług medycznych !
Celem Polskiego Centrum Zdrowia Instytutu Medycznego jest zapewnienie swoim Pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej, aby nie zostali oni zmuszeni do korzystania z kilku placówek medycznych. Swoim Pacjentom proponujemy zatem skorzystanie m. in. z następujących - odpłatnych, jak i refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia - usług medycznych, tj.:
• podstawowa opieka zdrowotna,
• badania laboratoryjne i diagnostyczne, takie jak: USG i RTG całego organizmu, w tym zębów - pantomografia cyfrowa, mammografia oraz diagnostyka kardiologiczna i endoskopowa,
• ambulatoryjna opieka specjalistyczna (endokrynologia, laryngologia, stomatologia, neurologia, psychiatria, psychologia, reumatologia, ginekologia, okulistyka, chirurgia, dermatologia, urologia, kardiologia, pulmonologia, itd.),
• zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, dziecięcej, szczękowo-twarzowej, urologii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, badań endoskopowych przeprowadzane w ramach nowo otwartego Szpitala Specjalistycznego,
• medycyna pracy,
• transport medyczny,
• opieka dΠugoterminowa w ramach oddziału opiekuńczo-leczniczego SzpitalaDΠugoterminowego.

Zatem nie bez powodu Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny jest uznawany za jedną z większych firm medycznych w Polsce.

W celu szerszego zapoznania się z działalnoEcia Polskiego Centrum Zdrowia Instytutu Medycznego, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.pcz.com.pl/.  

Tekst: PCZ

Zdjęcia: PCZ, www.informed.com.pl

 

Komentarze

dodał: ~Gość siusiu majtek | 2014-12-02 05:12:18

wtrosce o pacjenta,aby sie nienaprzkszał,do urologa można sie dostać raz w roku.resztę wizyt polecam u hydraulika.

dodał: ~Gość | 2014-08-22 19:35:34

Pracownik u tego pana to niewolnik!.Umowy o prace!!!szkoda gadać!. chcą zarobić to ciągną do 200 stu godz w mieśiącą.Jak można pozwolić na 24 godzinne dyżury na oddziałach?i to kilka razy w tygodniu?.Warto powiadomic P I P może dobiorą się niektórym do du..

dodał: ~Gość | 2014-08-22 19:23:43

To wszystko prawda nic się nie zmieniło !

dodał: ~Gość | 2013-01-12 16:44:51

Ten łysy sepleniący pedofil przesadził z tą troską w PCZ o pacjenta , wszystkich tam mają za szmaty od pacjenta do pracownika , można o tym poczytać co kontrahenci , pracownicy i klienci sądzą o PCZ oraz nekrofilskiej kadzrze zarządu :) każdy kto choćby tylko na chwilę posiadał z nimi cos wspólnego , do dziś płacze