zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Wyszukiwarka artykułów:

Opticon ? Centrum Dobrego Widzenia 29-08-2017

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, choć wiele osób na co dzień nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowie naszych oczu, które – jak twierdzą niektórzy – są najdoskonalszym narządem optycznym. Aby zachować sprawność widzenia przez długi czas, należy regularnie przeprowadzać badania w tym zakresie. Oferta okulistyczna w Lublinie jest całkiem spora.

Nasze Centrum Dobrego Widzenia, oferuje kompleksowe usługi z zakresu ochrony i rehabilitacji narządy wzroku. Odpowiednia diagnostyka i leczenie są możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, natomiast zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów daje gwarancję najwyższych standardów. Indywidualne podejście do pacjenta oraz skupianie się na jego potrzebach sprawia, że wiele osób wraca tam za każdym razem, kiedy potrzebuje konsultacji okulistycznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów, Opticon oferuje pełny zakres usług. Wiele osób ceni sobie kompleksowość centrum, ponieważ w jednym miejscu mogą skorzystać z pomocy kilku profesjonalistów – od okulisty, przez optometrystę i specjalistę terapii widzenia, aż po osobę zajmującą się kontaktologią, która pomoże dobrać odpowiednie szkła kontaktowe. Jest to duże udogodnienie dla tych, którzy cenią swój czas i chcą załatwić wszystko możliwie najszybciej z zachowaniem najwyższej jakości.

W trosce o zdrowie naszych oczu warto znaleźć miejsce, które będzie dla nas najbardziej odpowiednie. Wielu pacjentów wybrało Opticon ze względu na bogatą ofertę, ale także doceniając profesjonalizm i przyjazną atmosferę panującą w placówce. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę optyka w lublinie - opticon-cdw.pl 

Komentarze

dodał: anna | 2017-09-12 09:54:40

Korzystam z ich usług od lat, i jak dotąd zawsze byłam zadowolona. Ja i moi dwaj synowie potrzebujemy korekcji i raczej nie rozstaniemy się przez kolejne lata :) Lekarze, bardzo dokładnie badają, jak dotąd zawsze trafiony dobór korekcji.Personel ma świetne podejście do dziec i i poza tym duży wybór opraw i soczewek.