zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Oprogramowanie Przetargowo-Reklamowe - platforma medyczna OPR. 23-06-2012

 

Nowa platforma medyczna dla zamawiających i wykonawców.
 
Od kilku tygodni dostępna jest nowa, całkowicie nieodpłatna platforma medyczna o nazwie Oprogramowanie Przetargowo-Reklamowe - platforma medyczna OPR. Autorami projektu jest grupa osób posiadających duże doświadczenie w sektorze zamówień i zaopatrzenia branży medycznej. Ich celem było stworzenie systemu ułatwiającego pracę osób zajmujących się wyszukiwaniem sprzętu i materiałów medycznych, opisami przedmiotów zamówienia oraz organizacją procedur przetargowych na zakup sprzętu medycznego. 
 
Nazwa platformy odnosi się do jej funkcjonalności oraz możliwości, jest ona zarówno narzędziem pracy jak i nowoczesną formą reklamy produktów i usług medycznych. Mimo sformułowania przetargowo-reklamowa system przeznaczony jest zarówno dużych publicznych ośrodków opieki zdrowotnej jak i dla małych prywatnych przychodni lekarskich. Platforma podzielona została na klika części z czego każda odpowiada potrzebom placówek o różnym charakterze działalności i specjalizacji. Platforma OPR umożliwia szybką analizę rynku w obrębie takich działów jak nowy sprzęt medyczny, używany sprzęt medyczny, serwis aparatury medycznej, dodatkowe usługi medyczne czy nowoczesne technologie medyczne. 
 
Bardzo ciekawe są także narzędzia, w które system został wyposaży: szybkie przeszukiwanie rynku medycznego, automatyczne analizy produktów pod kontem technicznym i użytkowym, wysyłanie wiadomości w formie poczty elektronicznej, automatyczne generowanie i drukowanie dokumentów wraz z funkcją archiwizacji. Dodatkowo dla placówek publicznych przygotowana została specjalna funkcja tworzenia specyfikacji przetargowych, które standardami odpowiadają wszystkim wymaganiom ustawy o zamówieniach publicznych. 
 
W wersji przeznaczonej dla placówek ochrony zdrowia znajduje się także dość ciekawa część społecznościowa tj. zamknięte tylko dla placówek medycznych forum zamówień. Daje ono możliwości poznania nowych ciekawych osób z branży, wymiany doświadczeń lub złożenia zapytań bez obawy, że odpowiedzi będą głównie reklamami. Obsługa platformy jest bardzo prosta duży pasek narzędzi oraz oznaczone ikony umożliwiają wykonanie każdej czynności praktycznie w kilku krokach. System jest nowy ale cały czas ulepszany 
i rozbudowywany, systematycznie przybywa firm medycznych, które codziennie rozbudowują bazę produktów 
i usług. 
Jak mówią autorzy platformy medycznej OPR celem projektu było stworzenia pakietu narzędzi komputerowych usprawniających pracę i organizację zaopatrzenia placówek ochrony zdrowia. Platformę medyczną OPR można w łatwy i szybki sposób pobrać ze strony www.gmspoland.pl. 

Komentarze

Dodaj komentarz:

Pozostało 1000 znaków