zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Nowe rozwiązanie dla lekarzy i pacjentów 10-03-2016

Całkiem niedawno pojawiła się innowacyjna aplikacja mobilna dla pacjentów i lekarzy – Polekarza. Obecnie mamy do wyboru dwie wersje aplikacji – dla pacjentów Polekarza oraz Polekarza BIZ - wersja dla lekarzy, którzy posiadają własne gabinety.

 

Wersja dla lekarzy to rozbudowane narzędzie do zarządzania gabinetami lekarskimi czy przychodniami. Dzięki niemu bez problemu zarządzamy kalendarzem wizyt, zatrudnionym personelem oraz sprzętem medycznym. Każdy lekarz, który zainstaluje aplikacje, może w łatwy sposób docierać do nowych pacjentów, którzy w dzisiejszych czasach wyszukują informacje praktycznie na każdy temat w internecie – warto aby gabinet lekarski był widoczny dla pacjentów.

 

Aplikacja to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia pracę lekarzom i jest niezwykle pomocna dla pacjentów.

 

Najważniejsze zalety aplikacji w wersji dla lekarzy to:

- pozwala zarządzać gabinetem z dowolnego miejsca - mobilnie

- ułatwia dotarcie do lekarza, pokazuje lokalizację

- intuicyjna obsługa

- pomaga kreować pozytywny wizerunek marki

- zapewnia szybki kontakt z pacjentami

- określa godziny przyjęć

- umożliwia dokonywanie zmian w ofercie.

 

Wersja dla pacjentów również zapewnia wiele udogodnień. Pacjenci mogą wpisać do aplikacji jakiego lekarza poszukują i określić miasto. W wynikach otrzymujemy informacje o wszystkich lekarza o wybranej przez nas specjalizacji, którzy przyjmują w danym mieście. Możemy przeglądać wszystkie profile, oglądać zdjęcia, czytać o oferowanych usługach, a także sprawdzać jakie opinie o danym lekarzu wystawili inni pacjenci. Jeśli zdecydujemy się już na odpowiedniego specjalistę z poziomu aplikacji możemy sprawdzić aktualny kalendarz przyjęć i zarezerwować wizytę w dogodnym dla nas terminie.

 

Polekarza to innowacyjna aplikacja, która pozwala pacjentom w łatwy sposób wyszukiwać i rezerwować wizyty u lekarza, a lekarzom daje najlepsze narzędzie do zarządzania biznesem.

 

Adres www aplikacji: http://polekarza.pl

Jeśli masz pytania skontaktuj sie z twórcami aplikacji mailem: kontakt@polekarza.pl

 

Komentarze