zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Naturalne spalacze tłuszczu. 31-01-2017

U zdecydowanej większości z nas przychodzi taki moment w odchudzaniu, w którym zastanawiamy się nad sięgnięciem po spalacze tłuszczu. Niewątpliwie mogą stanowić one bardzo ważny aspekt w naszym odchudzaniu i wymiernie przyczynić się do efektu końcowego jaki będziemy w stanie uzyskać. Dzięki nim przede wszystkim jesteśmy w stanie znacznie szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, często z  mniejszym nakładem sił. Nie możemy jednak dopuścić do sytuacji, w której nawet skuteczne spalacze tłuszczu są naszą jedyną bronią w walce z nadwagą i cały czas powinniśmy trzymać się swoich założeń dietetycznych oraz treningowych. Co tak naprawdę ma zatem największy wpływ na obniżenie masy ciała?

ODŻYWIANIE

Oczywiście nie jest to dla nikogo zaskakujące, jednak jak to często bywa najprostsze środki i rozwiązania przynoszą najlepsze efekty. Nie inaczej jest podczas odchudzania, gdzie właściwie zbilansowany plan odżywiania lub przynajmniej założenia, których się trzymamy odgrywają pierwszoplanową rolę. Warto choć orientacyjnie wyliczyć nasze zapotrzebowanie kaloryczne i starać się dostarczyć o około 200 – 400 kcal mniej na dobę niż otrzymana wartość. W ten sposób wywołujemy efekt deficytu kalorycznego, a niedobory energii nasz organizm może pozyskać z zapasowej tkanki tłuszczowej.

NATURALNE SPALACZE TŁUSZCZU, KTÓRE REALNIE DZIAŁAJĄ

Jest ich wiele, niestety jeszcze więcej jest tych. których działanie ogranicza się do tego co przyjmie etykieta suplementu, ponieważ realnie nie mają żadnego wpływu spalanie tłuszczu. Warto więc przemyśleć swoje wybory i sięgać po sprawdzone substancje, które mogą nam pomóc zmienić bardzo wiele w naszym ciele i ukierunkować je pod maksymalnie efektywną redukcję. Oto kilka najpopularniejszych związków, których działania z pewnością nie należy lekceważyć, ponieważ potrafią być bardzo skuteczne.

Kofeina – najbardziej popularny termoegenik na świecie, bez którego nie wyobrażamy sobie skutecznego spalacza tuszczu. Zwiększa delikatnie temperaturę naszego ciała czym promuje redukcję zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Podnosi również poziom energii czyniąc nasz wysiłek o wiele bardziej efektywnym niż do tej pory. Korzystamy z niej niemal wszyscy, jednak w suplementacji sportowej najczęściej występujące formy to kofeina bezwodna lub w formie jabłczanu.

Kapsaicyna – jest naturalnie występującym składnikiem w ostrych przyprawach takich jak papryczka chilli. Jej główną rolą przy odchudzaniu jest znaczne przyspieszenie metabolizmu, co skutkuje wzrostem zapotrzebowania na energię i szybciej możemy spalać zbędny tłuszcz.

Johimbina – to unikalna substancja, która posiada szereg różnych funkcji. Często wykorzystywana była między innymi jako afrodyzjak, lecz przede wszystkim wykazuje zdolność do miejscowego spalania tkanki tłuszczowej białej. Silnie nasila lipolizę z takich miejsc jak uda, brzuch czy biodra co sprawia, że jest doskonałym spalaczem na tzw. ostatni szlif.

Ketony malinowe – zdobywają coraz to większą popularność na rynku suplementów. Możemy wyróżnić ketony naturalne oraz syntetyczne. Występują jak sama nazwa wskazuje w malinach oraz żurawinie czy innych leśnych owocach. Wykazują zarówno działanie w kierunku nasilenia termogenezy jak i lipolizy.

Co zatem najlepiej stosować ?

Najlepszym wyborem są spalacze tłuszczu oparte o składniki mające potwierdzoną skutecznością jak np. te wyżej wymienione. Stosując tego typu suplementy mamy pewność realnego działania, a nie tylko efektu placebo który gwarantuje np. L-karnityna czy zielona kawa, młody jęczmień. Istnieje na rynku wiele skutecznych także naturalnych spalaczy tłuszczu, które łączą ze sobą wiele składników aktywnych wysokiej jakości i to właśnie takie produkty powinniśmy wybierać w pierwszej kolejności.

Oczywiście każdy producent reklamuje swój spalacz tłuszczu jako najlepszy na rynku, dlatego też warto przed zakupem tabletek na odchudzanie przeczytać niezależny artykuł prezentujący między innymi skuteczne i naturalne spalacze tłuszczu

http://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-t%C5%82uszczu-ranking/

 

Znajdziemy tam także swoistą encyklopedię wiedzy na temat odchudzania oraz setki opinii o spalaczach tłuszczu.

Komentarze

dodał: ~Gość | 2020-04-03 13:37:50

słuchajcie a co myślicie o naturalnych spalaczach tłuszczu ale w tabletkach, jest sporo ziołowych preparatów, które w teorii powinny działać jako dobre spalacze tylko nie wiem jak to z nimi jest - ostatnio np. zainteresowałem się piperinoxem i ma niby dobre opinie, skład naturalny/ ziołowy ale jak jest ze skutecznością?

dodał: Marian | 2019-03-04 14:28:36

Źródło: https://shapeandbody.eu/hr/mrsavljenje/sliminazer/ Warto się zapoznać