zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka:

Lista artykułów

Darmowe i anonimowe testy w kierunku HIV i HCV

Bez zapisów, bez kolejek, każdy kto będzie chciał wykonać test zostanie przyjęty

czytaj całość

Program profilaktyki gruźlicy w roku 2009

Gruźlica była i jest klasycznym przykładem choroby społecznej, a więc związanej z warunkami bytowania: życia, (mieszkanie, odżywianie) pracy i wypoczynku. Jest chorobą zakaźną wywoływaną przez bakterię – prątek gruźlicy i nadal stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludności całego świata.

czytaj całość

Program profilaktyki chorób układu krążenia w roku 2009

Szanowni Mieszkańcy Mazowsza jeżeli w ciągu ostatnich 5 lat nie korzystali Państwo z badań w ramach programu profilaktyki chorób układu krążenia i nie zostały rozpoznane u Państwa choroby układu krążenia, to Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne wykonywane przez każdego lekarza rodzinnego na podstawie umowy z NFZ, codziennie w godzinach od 8 do 18 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

czytaj całość

Program profilaktyki chorób odtytoniowych ? palenie jest uleczalne w roku 2009

Program adresowany jest do osób powyżej 7 r.ż., głównie palących papierosy, skierowanych z etapu podstawowego programu realizowanego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, lub z oddziału szpitalnego oraz zgłaszających się bez skierowania

czytaj całość

Program profilaktyki chorób odtytoniowych, w tym przewlekłej obturacyjnej choroby płuc w roku 2009

Jesteś uzależniony? W dodatku dowiedziałeś się, że umieralność z powodu nowotworów płuca spowodowana jest niemal wyłącznie paleniem tytoniu. Chciałbyś więc rzucić palenie, ale nie wiesz jak to zrobić? Pomoże Ci w tym program profilaktyki chorób odtytoniowych w tym przewlekłej obturacyjnej choroby płuc realizowany przez lekarza rodzinnego na podstawie umowy z Mazowieckim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.

czytaj całość

Program profilaktyki raka piersi w roku 2009

SZANOWNE PANIE MIESZKANKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Jeśli ukończyła Pani 50 lat i ma Pani nie więcej niż 69 lat Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza Panią na bezpłatne badania mammograficznych w Programie profilaktyki raka Piersii.

czytaj całość

Program profilaktyki raka szyjki macicy w roku 2009

SZANOWNE PANIE MIESZKANKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
Jeżeli ukończyła Pani 25 lat i ma Pani nie więcej niż 59 lat Mazowiecki Oddział Wojewódzki zaprasza Panią na bezpłatne badania cytologiczne w Programie profilaktyki raka szyjki macicy.

czytaj całość

Populacyjny program wczesnego wykrywania raka piersi ! Warszawa

Najlepszym sposobem wczesnego wykrycia nieprawidłowych zmian w piersi jest mammografia - badanie bezpieczne i bezbolesne.

czytaj całość
Poprzednie123Następne