zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Kiedy warto przyjmować tabletki na zatoki? 30-05-2019

 

 

Zapalenie zatok to jedna z powszechnie występujących chorób, która dotyka osób w praktycznie każdym wieku. Najczęściej mamy z nim do czynienia w okresie jesienno-zimowym, ale może pojawić się także w innych porach roku.

 

Bóle przedniej części głowy nasilające się przy schylaniu i leżeniu, problemy z wydmuchaniem wydzieliny z nosa, uczucie zablokowanego nosa, utrudnione oddychanie – to tylko niektóre z objawów zapalenia zatok.

 

Gdy liczy się szybka pomoc, warto skorzystać ze sprawdzonych preparatów, na przykład Sinupret: http://sinupret.pl/ .

 

Tabletki na zatoki – na ostre i przewlekłe infekcje

 

Tabletki na zapalenie zatok polecane są zarówno przy infekcjach ostrych, jak również przewlekłych, które mogą pojawiać się również przy przeziębieniach oraz przy grypie.

 

Ostre zapalenie zatok ma najczęściej gwałtowny początek, ale także szybko się kończy. Najczęściej mija po 2-3 tygodniach. O przewlekłym zapaleniu zatok mówimy wtedy, gdy trwa ono więcej niż 8 tygodni, a także ma tendencję do nawracania.

 

Tabletki na zapalenie zatok można stosować w każdym z tych przypadków – w ofercie Sinupretu znajdują się tabletki drażowane przeznaczone do leczenia ostrego i przewlekłego zapalenia zatok, a także krople, które rekomendowane są w leczeniu wszystkich postaci tej choroby.

 

Tabletki na zatoki – polecane także dla alergików i astmatyków

 

Problemy z zatokami bardzo często dotykają także osób z alergiami wziewnymi, a także z astmą oskrzelową, która może być również powikłaniem alergii.

 

Także w tym przypadku sprawdzą się tabletki na zatoki Sinupret, które zawierają roślinne składniki – bioflawonoidy z korzenia goryczki, kwiatu pierwiosnka, ziela szczawiu, kwiatu bzu czarnego i ziela werbeny, które ułatwiają oczyszczanie zatok z zalegającej w nich wydzieliny, a także ułatwiają oddychanie.

Komentarze