zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji? 23-05-2017

Tryb życia

Mało kto łączy zaburzenia erekcji z prowadzonym trybem życia. Niestety, jedno z drugim ma bardzo silne powiązania i bardzo mocno się ze sobą łączy. Ciągły pęd, nieustanny pośpiech, napięcie i stres to tylko niektóre przyczyny omawianych zaburzeń. Pogoń za pieniądzem i nieograniczone ambicje powodują, że trudno złapać nawet oddech na chwilę nie mówiąc już o tym by się rzeczywiście wyluzować, zrelaksować i wyciszyć. Taka sytuacja nie sprzyja nie tylko sprawności seksualnej. Odbiera ona w ogóle radość życia.

Właśnie dlatego, gdy tylko pojawią się zaburzenia erekcji, warto pomyśleć nad urlopem dla siebie. Wyjazd na kilka dni, wyłączenie telefonu, to może być jeden ze sposobów na działanie w tej sytuacji. Oddać się całkowicie wyciszeniu. To pomoże przywrócić równowagę.

Mała odmiana

Problemy z erekcją mogą również wynikać z problemów w związku. Być może wdarła się nuda do relacji, może jakieś niewyjaśnione i nieomówione problemy. Być może kłopot leży gdzieś między partnerami, a odbija się to w ten sposób, że mężczyzna jest zablokowany. Warto zaplanować jakąś małą, drobną zmianę w związku. Można przygotować dla partnerki kolację, można zorganizować wycieczkę. Warto zadbać o to, by dzieci gdzieś wysłać i zostać sam na sam ze sobą. Takie doświadczenie bliskości na nowo może być naprawdę wspaniałym przeżyciem. Być może, jeżeli uda się zorganizować kilka dni wolnego i wprowadzi się nieco świeżości do związku, to problemy miną
i nie będzie trzeba więcej zawracać sobie nimi głowy.

Wsparcie medyczne

Może jednak być tak, że mimo powyższych działań problemy nie miną, będą się nadal pojawiać i coś trzeba będzie zaradzić. W aptekach można znaleźć wiele różnorodnych środków farmakologicznych, które pomogą na zaburzenia erekcji. Warto wiedzieć, że ich stosowanie powinno być przede wszystkim przemyślane i skonsultowane z lekarzem. Nie wolno bowiem samowolnie dysponować sobie lekami. Tabletki na zaburzenia erekcji są bardzo różne (sprawdź tabletki na zaburzenie erekcji Maxigra Go 25mg). Niektóre należy odpowiednio wcześniej połknąć, inne należy żuć jak gumę. Za każdym razem należy postępować zgodnie z ulotką.

Są też tabletki na potencję jak Permen King, które należy brać regularnie, wówczas ich działanie utrzymuje się na dłużej, a mężczyzna jest gotowy nawet na spontaniczną aktywność seksualną, nie koniecznie tę planowaną.

Podsumowując, wszystko ma znaczenie. Tryb życia, odpowiednia dieta, zbyt mała bliskość relacji
w związku, to może wpływać na zaburzenia erekcji u mężczyzn. Ratunkiem i wsparciem może być niewątpliwie zmiana niewłaściwych nawyków lub poprawienie relacji partnerskiej. Czasem jednak i to nie wystarczy i należy sięgnąć po rozwiązania farmakologiczne. Środki na potencję są różne i dobór odpowiedniego najlepiej skonsultować z lekarzem.

Komentarze