zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Ewa Kopacz spotkała się z Rektorem AM we Wrocławiu 07-09-2011

 

INISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI

 

Warszawa, 29.04.2011 rokuK O M U N I K A T

W dniu 29 kwietnia 2011 r., Minister Zdrowia Ewa Kopacz spotkała się z Rektorem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - prof. Ryszardem Andrzejakiem, w związku z rezygnacją z pełnionej przez niego funkcji. 

Minister Ewa Kopacz przyjęła rezygnację uznając, iż decyzja Pana Rektora, jak również rezygnacja z pełnionej funkcji Prorektora ds. nauki prof. Marka Ziętka będą miały pozytywny wpływ na normalizację sytuacji w uczelni. 

Pani Minister podziękowała dotychczasowemu Rektorowi za jego wkład pracy w kierowanie uczelnią, wyrażając jednocześnie wolę, iż właściwe władze uczelni podejmą niezbędne działania na rzecz pilnego przeprowadzenia wyborów rektora i prorektora ds. nauki. 

W spotkaniu uczestniczył Podsekretarz Stanu Andrzej Włodarczyk, który osobiście prowadził działania zmierzające do tego, aby w uczelni zaistniały warunki do jej niezakłóconego i zgodnego z prawem działania. Ponadto Pan Minister Andrzej Włodarczyk poinformował, iż prof. M. Ziętek zadeklarował, że nie będzie ubiegał się o kandydowanie w wyborach na funkcje jednoosobowych organów uczelni. 
 

/-/ Krzysztof Suszek 
Dyrektor Biura Prasy i Promocji

Komentarze

Dodaj komentarz:

Pozostało 1000 znaków