zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Centrum Zdrowia Kobiet NZOZ

Ginekolodzy, endokrynolog, internista, pediatra, neurolog, neurochirurg, proktolog, diabetolog, reumatolog, hematolog, psycholodzy, seksuolog, dietetyk.

Lista specjalności

 • 1.Interna i jej działy / Choroby wewnętrzne
 • 2.Interna i jej działy / Diabetologia
 • 3.Analizy lek. i diagnostyka med. / Diagnostyka labor.
 • 4.Interna i jej działy / Hematologia
 • 5.Chirurgia i jej działy / Neurochirurgia
 • 6.Neurologia / Neurologia
 • 7.Pediatria / Neurologia dziecięca
 • 8.Pediatria / Pediatria
 • 9.Ginekologia / Położnictwo i ginekologia
 • 10.Chirurgia i jej działy / Proktologia
 • 11.Interna i jej działy / Reumatologia
 • 12.Analizy lek. i diagnostyka med. / RTG i diagn.obrazowa /USG/

Dane kontaktowe

Centrum Zdrowia Kobiet NZOZ

 • Miasto: Warszawa
 • Województwo: mazowieckie
 • Ulica: J. Kaczmarskiego 35 lok. U9
 • Autobusy:165, 174, 218
 • Inny dojazd:Metro
 • Parking: Tak

Opis placówki

Doświadczeni i życzliwi lekarze, konsultacje i badania przeprowadzane z troską o najwyższą jakość świadczonych usług, krótki czas oczekiwania na wizyty, dogodna lokalizacja - to główne powody zadowolenia kilkunastu tysięcy naszych pacjentów.

Przychodnia mieści się na Mokotowie, w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych. Dzięki bezpośredniej bliskości Metra (stacja Wilanowska) przyjmujemy pacjentów z całej Warszawy i nie tylko.

Spełnianie oczekiwań pacjentów oraz rozwijanie wysokich standardów opieki medycznej, dzięki nowoczesnej aparaturze diagnostycznej i pracy wysokowykwalifikowanych specjalistów to nasze główne cele.

Przyjmują u nas doświadczeni lekarze o różnych i poszukiwanych specjalnościach: ginekolodzy, endokrynolodzy, interniści, pediatrzy, neonatolog, neurolog, neurochirurg, diabetolog, a także psycholodzy, seksuolog i dietetyk.

Wykonujemy także badania USG oraz badania laboratoryjne.

Lekarze

 • lek. med. Alina Zacharzewska Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, 26 lat pracy w zawodzie, specjalista II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych, przez 23 lata Asystent na oddziale Internistycznym i Endokrynologicznym Szpitala Wolskiego. Przez 12 lat kierownik przychodni przy Autopolmozbyt S.A. w Warszawie. Ponadto pracowała w przychodni ZALMED. Obecnie pracownik CZK w Warszawie.
 • lek. med. Anna Buczma Specjalista chorób wewnętrznych, transfuzjologii klinicznej i hematologii. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Obecnie jest zatrudniona na stanowisku kierownika Oddziału Zaburzeń Hemostazy w Klinice Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych. Zajmuje się na co dzień diagnostyką i leczeniem skaz krwotocznych, żylnej choroby zakrzepowo zatorowej, trombofilii oraz małopłytkowości i niedokrwistości, szczególnie u kobiet z nadmiernymi krwawieniami miesięcznymi. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń hematologicznych w ciąży, w tym zespołu antyfosfolipidowego, małopłytkowości i niedokrwistości. Konsultuje pacjentki z wywiadem niepowodzeń położniczych i nosicielki trombofilii.
 • lek. med. Anna Kociszewska Ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuje w Zespole Oddziałów Ginekologiczno-Położniczych Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Od 2012 roku pełni obowiązki asystenta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Studium Doktoranckie, w chwili obecnej przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą niewydolności szyjki macicy i problemu porodu przedwczesnego. Poza pracą w Oddziale udziela porad i konsultacji w ciążach wysokiego ryzyka w ramach punktu Patologii Ciąży. Prowadzi również zajęcia teoretyczne w Szkole Rodzenia przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Ukończyła szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej i endoskopii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych, zwraca szczególną uwagę na prowadzenie właściwej profilaktyki onkologicznej.
 • lek. med. Anna Nimer Specjalista położnictwa i ginekologii. Posiada certyfikat "USG w ginekologii i położnictwie" Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Z zakresu położnictwa interesuje się opieką nad ciążą fizjologiczną oraz ciążą podwyższonego ryzyka, szczególnie: cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem indukowanym ciążą, cholestazą oraz porodem przedwczesnym. Zajmuje się leczeniem schorzeń ginekologicznych, antykoncepcją, profilaktyką nowotworów narządu rodnego kobiety oraz ginekologią operacyjną, w tym histeroskopia i laparoskopia. Od 2007 roku pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, na stanowisku Asystenta. W 2005 roku ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej.
 • lek. med. Dorota Wakuła Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyła w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie obecnie na stanowisku Starszego Asystenta zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi. Specjalista chorób wewnętrznych z dużym doświadczeniem w zakresie endokrynologii. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Wykonuje badania USG tarczycy, uczestniczy w zabiegach biopsji cienkoigłowej tarczycy oraz zajmuje się diagnostyką i leczeniem osteoporozy.
 • lek. med. Edyta Jabłonska-Wypustek Specjalista diabetolog i pediatra. Ukończyła specjalizacje z diabetologii w Klinice Diabetologii i Endokrynologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz specjalizacje z pediatrii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1 u dzieci, młodzieży i dorosłych, terapią za pomocą osobistej pompy insulinowej, leczeniem cukrzycy ciążowej oraz otyłości u dzieci i młodzieży. Obecnie pracuje jako starszy asystent w poradni diabetologicznej dla dzieci i młodzieży w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w poradni diabetologicznej dla dorosłych i kobiet w ciąży w Instytucie Matki i Dziecka. Pracuje również jako pediatra w poradni dla dzieci. Główne zainteresowania zawodowe to leczenie cukrzycy typu 1 u dzieci i dorosłych, nowe technologie w leczeniu cukrzycy, cukrzyca ciążowa oraz diagnostyka i leczenie otyłości u dzieci i młodzieży.
 • lek. med. Ewa Haładyj Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów medycznych uczestniczyła w stażach szkoleniowych w Paolo Giaccone General Hospital of Palermo we Włoszech i w Radboud University Medical Center Holandii. Doświadczenie zawodowe i praktykę zdobywała w Oddziale Reumatologii Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie i Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie od 2012 roku pracuje jako asystent w Klinice Układowych Chorób Tkanki Łącznej Instytutu Reumatologii w Warszawie. Jest studentką prestiżowych Master Studies in Autoimmune Diseases Uniwersytetu w Barcelonie. Autor publikacji naukowych i wystąpień klinicznych w czasie zjazdów i konferencji reumatologicznych poświęconych diagnostyce i leczeniu układowych chorób tkanki łącznej. W obszarze jej zainteresowań leżą szczególnie układowe choroby tkanki łącznej - toczeń rumieniowaty układowy, zespół antyfosfolipidowy, twardzina układowa czy reumatoidalne zapalenie stawów. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu do ciąży oraz w leczeniu ciężarnych pacjentek z chorobami tkanki łącznej. Ukończyła szkolenie Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego z kapilaroskopii. Posiada także certyfikat densytometrii, diagnostyki i leczenia osteoporozy Attestation of Achievement IOF. Szkolenia i doświadczenie w zakresie chorób autoimmunologicznych pozwala na holistyczne podejście do każdego pacjenta. Każdą wolną chwilę poświęca turystyce rowerowej i trekkingowi.
 • lek. med. Ewa Legutowska Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Prowadzi ciąże, zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych oraz profilaktyką i leczeniem zmian w narządach rodnych kobiety. Prowadzi dokładną diagnostykę w zakresie ginekologii. Wykonuje badanie USG ginekologiczne. Wykonuje drobne zabiegi w ramach ambulatorium. Dba o satysfakcję pacjentek i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty. Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i hiszpańskojęzyczne.
 • lek. med. Joanna Łoboda Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywała w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Od wielu lat pracuje jako pediatra, sprawując opiekę ambulatoryjną nad małymi pacjentami. Zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem niemowląt i starszych dzieci. Doceniana za życzliwość, cierpliwość i ciepłe podejście do pacjentów.
 • mgr Jolanta Czepułkowska Dietetyk Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i konferencjach naukowych. Między innymi ukończyła kurs „Żywienie w Onkologii” organizowany przez Centrum Onkologii – Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie, a także uzyskała certyfikat Leczenia Żywieniowego dla członków Zespołów Żywieniowych wydawany przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN). Swoje umiejętności praktyczne zdobywała m.in. w Poradni Chorób Metabolicznych Instytutu Żywności i Żywienia, w Klinice Kardiologii oraz Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, na Oddziale Endokrynologii i Nefrologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego, w Domach Pomocy Społecznej. Obecnie prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia grupowe z zakresu dietetyki, a także jest autorką wielu publikacji dotyczących prawidłowego żywienia człowieka.
 • lek. med. Katarzyna Milanowska Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej. Prowadzi pracę naukową z zakresu niewydolności cieśniowo-szyjkowej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych. Wykonuje badania usg i drobne zabiegi ginekologiczne.
 • lek. med. Maja Świetlicka Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata specjalizacji zdobywała doświadczenie w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka”. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wiedzę rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełnia rozwojem z zakresu psychologii (obecnie kończy studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem, na specjalizacji psychoterapia). Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i niemieckojęzyczne.
 • dr n. med. Marek Szczerbicki Specjalista w zakresie neuroortopedii, neuroonkologii, epileptologii. Pracuje dla Instytutu Hematologii i Transfuzjologii oraz Kliniki Neurochirurgii CSK MSWiA. Legitymuje się ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, min. w Klinice Neurochirurgii CZD, Centrum Onkologii, Centralnym Szpitalu Kolejowym w Warszawie. Odbywał staże zagraniczne w Holandii i USA. Jest konsultantem Stowarzyszenia im. Hansa Aspergera w zakresie diagnostyki medycznej autyzmu, Zespołu Aspergera oraz ADHD. Znany i ceniony Biegły sądowy. Specjalista od USG przezciemiączkowego u niemowląt. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych i rosyjskojęzycznych.
 • lek. med. Maria Krowicka Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie realizuje specjalizację z ginekologii i położnictwa. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów aktywnie działała w kołach naukowych m.in. przy Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Jest współautorką prac związanych z ciążami po cięciach cesarskich oraz po leczeniu niepłodności. Swoją wiedzę na bieżąco aktualizuje biorąc udział w ogólnopolskich Konferencjach Naukowych i kursach USG. Na co dzień zajmuje się głównie fizjologią i patofizjologią ciąży, profilaktyką schorzeń ginekologicznych, leczeniem zakażeń dróg rodnych, doborem odpowiedniej metody antykoncepcji, USG narządu rodnego. Przeprowadza zabiegi ginekologiczne. Interesuje się tematyką żywienia i sportu w ciąży. Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.
 • lek. med. Marzena Pietrusińska Psycholog, trener, coach. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Obecnie współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego CSK MSW oraz Fundacją Kiniak, pomagając młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym związanym z radzeniem sobie ze stresem. Prowadzi konsultacje w obszarze nerwic, problemów emocjonalnych, syndromu wypalenia. Moderuje warsztaty dla kobiet w ciąży, podczas których Panie wymieniają się doświadczeniami i uczą się wspólnie, jak odnaleźć się psychicznie i emocjonalnie w nowej sytuacji.
 • lek. med. Olga Błaszczak - Galewska Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku oraz absolwentka Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Specjalista ginekolog położnik. Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywała w Szpitalu na Solcu w Warszawie oraz w szpitalu w Płońsku. Obecnie lekarz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala EMC w Piasecznie. W Centrum Zdrowia Kobiet zajmuje się pełną diagnostyką oraz leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych. Wykonuje badania USG płodu, ginekologiczne, a także drobne zabiegi. Proponuje życzliwe i indywidualne podejście do problemów kobiet w każdym wieku.
 • mgr Piotr Nowak Absolwent warszawskiej WSFiZ na kierunku psychologia, o specjalności Seksuologia Kliniczna i Sądowa. Obecnie, członek Polish Psychologist’s Association z siedzibą w Londynie. Pierwszy w Polsce, podjął się napisania pracy magisterskiej, na temat „Inteligencji Emocjonalnej u Singli”, pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa- Starowicza. Wypowiadał się, jako specjalista m. in. w TVP, Onet.pl, Interia.pl czasopismach takich jak Playboy, EksMagazyn, DobraMama... Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Posiada 5 certyfikatów psychologiczno-seksuologicznych słynnego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Zawodowo zajmuje się terapią konfliktów małżeńskich, terapią zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn, psychoedukacją, czy też edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również coachingiem personalnym. Pomaga parom w sytuacjach przedrozwodowych oraz rozwodowych.
 • lek. med. Piotr Saramak Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz ze specjalizacją z chirurgii ogólnej (1998) oraz z chirurgii onkologicznej (2007). Zatrudniony na stałe na stanowisku Starszego Asystenta Kliniki Gastroenterologii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie. Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy oraz pozostałych odcinków układu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów. Ponadto w trakcie wieloletniej praktyki lekarskiej specjalizował się w proktologii, leczeniu chorób piersi, diagnostyce i leczeniu zmian skóry. Uczestnik licznych badań klinicznych z zakresu leczenia nowotworów układu pokarmowego. Współautor publikacji dotyczących chirurgii przewodu pokarmowego i onkologii.

Mapa lokalizacyjna

Zmodyfikował: Ewa Oderkiewicz
Id placówki: 63795