zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

Zapraszamy na zabiegi z zakresu: - medycyna estetyczna - ginekologia estetyczna - stomatologia estetyczna - depilacja laserowa - laserowe zamykanie naczynek - icoone- modelowanie sylwetki - kosmetolo

Lista specjalności

 • 1.Dermatologia Estetyczna
 • 2.Ginekologia / Ginekologia onkologiczna
 • 3.Zdrowie i uroda / odchudzanie
 • 4.Stomatologia i jej działy / Protetyka stomatologiczna
 • 5.Zdrowie i uroda / salony kosmetyczne
 • 6.Zdrowie i uroda / Zdrowie i uroda

Dane kontaktowe

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej

 • Miasto: Kraków
 • Województwo: małopolskie
 • Ulica: ul. Wodociągowa 47
 • Parking: Tak

Opis placówki

lek. med. Małgorzata Ornatowska jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Age Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, posiada tytuł „Master in Anti-Aging and Aesthetic Medicine” nadany przez Polskie i Europejskie Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Pani Doktor jest lekarzem, który  posiada  jako jedyny w Krakowie oraz województwie małopolskim Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Ponadto jest trenerem zaawansowanych technik zabiegowych dla lekarzy ze stosowania następujących preparatów: rodzina wypełniaczy Restylane i Emervel, toksyna botulinowa typu A -Azzalure oraz kwas polimlekowy Sculptra, implantacji nici PDO oraz Silhouette.

Dr Ornatowska wykonała  ponad 50 000 zabiegów z podaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej.

 O doświadczeniu w tej dziedzinie  świadczy ponad 100 certyfikatów uprawniających do wykonywania zabiegów estetycznych i dziesięcioletnia praktyka tylko w dziedzinie medycyny estetycznej.

Pani Doktor  oferuje następujące usługi z zakresu medycyny estetycznej:

- botox
- usuwanie zmarszczek
- mezoterapia
- peeling chemiczny
- bezoperacyjny lifting- nici podawane na twarz oraz ciało
- podniesienie brwi
- kwas hialuronowy (wypełniacz)
- modelowanie twarzy
- nici wchłanialne
- powiększanie ust
- lifting twarzy

Serdecznie zapraszam do Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej BONA DEA, przyul. Wodociągowej 47 w Krakowie

Lekarze

 • lek. med. Małorzata Ornatowska Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie ukończyłam w 1984r. Medycyna estetyczna to moja pasja. Od ok. 15 lat zajmuje się wyłącznie medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z zakresu modelowania twarzy, implantacji nici, podawania toksyny botulinowej, itp. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z technik zaawansowanych podawania kwasu hialuronowego z rodziny Restylane i Emervel, toksyny botulinowej- Azzalure, kwasu polimlekowego- Sculptra oraz implantacji nici Happy lift, Mesocogs, PDO i Silhouette. Wykonałam ponad 50.000 tys. zabiegów estetycznych. Duża wiedza i doświadczenie pomagają mi w codziennej pracy. Potrafię wybrać najlepszą dla Pacjenta terapie, unikam powikłań, a jeśli takie niestety występują- wiem jak je leczyć. Cały czas uzupełniam i kontynuuje naukę o medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Ukończyłam dwie elitarne szkoły podyplomowe: jedna to Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która uprawnia mnie do używania tytułu” lekarz medycyny estetycznej” a druga to Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny AA Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Po odbyciu serii szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych uzyskałam tytuł „ Master in AA and Aesthetic Medicine”. Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukacje i pracę szkoleniową nadało mi tytuł „ Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”- nr 22 w Polsce. Jestem jedynym lekarzem posiadającym taki tytuł w Małopolsce. Marka Restylane, dla której wykonuje działalność szkoleniową, nadała mi tytuł- Ambasadora Marki Restylane. Uczestniczyłam w ponad 100 i regularnie uczestniczę w kursach szkoleniowych z zakresu medycyny estetycznej, prowadzonych przez najlepszych lekarzy z całego świata. Bieżąco śledzę nowości w medycynie estetycznej, jednak to co wprowadzam cechuje absolutne bezpieczeństwo. W swojej pracy wykorzystuje tylko preparaty posiadające wszystkie certyfikaty i dystrybuowane przez renomowane firmy farmaceutyczne. Serdecznie zapraszam na konsultację do Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej BONA DEA, przy ul. Wodociągowej 47 w Krakowie.

Mapa lokalizacyjna

Zmodyfikował: Agnieszka Janusz
Id placówki: 66305