zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Akademia Wiedzy Holistycznej Iluminacja 15-02-2011

 

Akademia Wiedzy Holistycznej Iluminacja
zaprasza w Lutym i Marcu 2011 na 
kursy, warsztaty i wykłady
 
Kurs Hipnozy i Autohipnozy - dla wszystkich zainteresowanych zmianą dotychczasowego programu życiowego oraz własnego rozwoju i sukcesu oraz dla tych którzy chcą poznać skuteczne techniki hipnozy i autohipnozy w pracy hipnoterapeuty.
 
Kurs prowadzi: dr Andrzej Kaczorowski 
 
Termin: 25 - 26 - 27 luty 2011
 
Wykład otwarty "Totalna Biologia - czyli dlaczego chorujemy i jak powrócić do zdrowia" - dla wszystkich którzy odważą się spojrzeć inaczej na przyczyny swoich chorób i niepowodzeń, pragną zmiany i są na nią otwarci. Jeśli trapi cię stres, nie możesz pozbyć się nadwagi, powraca depresja, nie spełniasz się w życiu a problemy z przeszłości wciąż stają na Twojej drodze – przyjdź i posłuchaj…
 
Wykład prowadzi: konsultantka Recall Healing Violetta Karys - czytaj więcej
 
Termin: 4 marzec 2011 godz. 18:00
 
Kurs Radiestezji Terapeutycznej dla Zdrowia - dla wszystkich zainteresowanych posługiwaniem się wahadłem i aurometrem w uzdrawianiu i bioterapii. Dla uczestników warsztatów bioterapii i medycyny energetycznej. Jak diagnozować, oczyszczać, energetyzować, wyrównywać poziom energii organizmu, lokalizować i neutralizować cieki wodne, oceniać wartość naszego pożywienia i dobierać suplementy.
 
Kurs prowadzi: Mistrz radiestezji i bioterapeuta mgr Jacek Bujnowski 
 
Termin: 5 - 6 marca 2011
 
 NOWOŚĆ  Trening Samokontroli Umysłu Metodą Autohipnozy DUMA - wyjątkowa metoda dla każdego, pomagająca rozwiązać problemy emocjonalne, wzmocnić poczucie wartości, pozbyć się stresu na stałe i poprawić jakość życia. Nauczysz się nowych technik autohipnozy, pracy z umysłem świadomym i nieświadomym. Zaczniesz korzystać z metod rozwijających intuicję, teleparię, jasnowidzenie w celu zmiany i osiągnięcia sukcesu.
 
Kurs prowadzi: dr Andrzej Kaczorowski 
 
Termin: 19 - 20 marzec 2011
 
INFORMACJE I ZAPISY:
Akademia Wiedzy Holistycznej Iluminacja
ul. Gajowa 23/6 50-519 Wrocław
tel. +48 508 399 778

Komentarze

Dodaj komentarz:

Pozostało 1000 znaków