zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

"ADMET" CENTRUM UTRZYMANIA ZDROWIA NZOZ

NZOZ ADMET Centrum Utrzymania Zdrowia to specjalistyczna przychodnia ortopedii, neurologii i fizjoterapii, działająca na rynku medycznym od 2004 roku.

Lista specjalności

 • 1.Interna i jej działy / Choroby wewnętrzne
 • 2.Interna i jej działy / Kardiologia
 • 3.Pozostałe specjalności / Medycyna sportowa
 • 4.Neurologia / Neurologia
 • 5.Ortopedia i traumatologia
 • 6.Psychiatria / Psychiatria
 • 7.Rehabilitacja medyczna / Rehabilitacja medyczna
 • 8.Interna i jej działy / Reumatologia
 • 9.Zdrowie publiczne

Dane kontaktowe

"ADMET" CENTRUM UTRZYMANIA ZDROWIA NZOZ

 • Miasto: Opole
 • Województwo: opolskie
 • Ulica: Chabrów 58
 • Parking: Nie

Opis placówki

Nasze poradnie

Poradnia gastrologiczna
Głównym zadaniem poradni jest kwalifikowanie do leczenia zachowawczego chorób zaburzeń przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, dwunastnicy i jelit) oraz narządów bezpośrednio współpracujących (wątroby, dróg owych, pęcherzyka i trzustki) poprzez leczenie farmakologiczne lub kwalifikowanie do leczenia szpitalnego.

Poradnia rehabilitacyjna
Głównym zadaniem poradni jest kwalifikowanie do leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu (zmiany zwyrodnieniowe stawów, dyskopatie) poprzez leczenie fizjoterapeutyczne, farmakologiczne lub kwalifikowanie do leczenia szpitalnego. Zawsze indywidualnie dostosowane do Pacjenta i typu jego schorzenia.

Poradnia ortopedyczna
Głównym zadaniem poradni jest kwalifikowanie do leczenia zachowawczego chorób narządu ruchu poprzez leczenie fizjoterapeutyczne , farmakologiczne lub kwalifikowanie do leczenia szpitalnego. Zawsze indywidualnie dostosowane do Pacjenta i typu jego schorzenia.

Poradnia neurologiczna
Głównym zadaniem poradni jest kwalifikowanie do leczenia zachowawczego chorób związanych z centralnym układem nerwowym (mózg, rdzeń kręgowy) oraz nerwami obwodowymi poprzez leczenie fizjoterapeutyczne, farmakologiczne lub kwalifikowanie do leczenia szpitalnego.

Diagnostyka lekarska

Badanie EEG
Badanie EEG to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu za pomocą elektroencefalografu. Badanie EEG jest badaniem czynności mózgu, które przeprowadza się za pomocą aparatu nazywanego Elektroencefalografem.

Badanie USG
BADANIE USG czyli diagnostyka ultrasonograficzna stała się jednym z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji diagnostycznych dla lekarza. Przychodnia ADMET posiada wysoko wyspecjalizowaną pracownię ultrasonograficzną, wyposażoną w aparaturę cyfrową najnowszej generacji.

Badanie EMG
Elektromiografia (EMG ENG) to badanie przedstawiające czynność mięśni oraz przewodnictwo w nerwach obwodowych. Badanie EMG składa się z dwóch elementów: badania przewodnictwa nerwowego (ENG) oraz badania mięśnia przy pomocy elektrody igłowej (EMG).

Badanie UDP Doppler
Jedno z podstawowych badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Pozwala na ocenę przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach, wykorzystując zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych odbitych od poruszających się krwinek.

Diagnostyka fizjoteraupetyczna
Bieżnia ruchoma
Platforma dynamometryczna
System HUMAC NORM

Mapa lokalizacyjna

Zmodyfikował: Administrator
Id placówki: 9649