zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka:

Lista artykułów

Izabela Szymańska - Terapie Manualne

MASAŻ to jeden z najstarszych i wciąż niezastąpionych sposobów leczenia. Poddanie mu się nie jest kaprysem ani rozrzutnością. To obowiązek wobec ciała i duszy.

czytaj całość

Międzynarodowe sympozjum poświęcone schorzeniom mięśniowo-szkieletowym

Warsztatowe zajęcia kliniczne, poświęcone diagnostyce i leczeniu wybranych, przewlekłych tendinopatii (schorzeń ścięgien) oraz szybko cofających się, stawowych zespołów zaburzeń strukturalnych, z uwzględnieniem najnowszych odkryć naukowych oraz wykorzystaniem metody McKenziego w odniesieniu do zespołów bólowych w obrębie kończyn.

czytaj całość

Medycyna Naturalna

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w nieustan­nym stresie, borykamy się z różnego rodzaju proble­mami, coraz trudniej jest nam się odnaleźć w otacza­jącej rzeczywistości. Dlatego też często popadamy w depresję lub uciekamy w nałogi (lekomania, zaburzenie łaknienia, nikotynizm, alkoholizm, narkoma­nia i inne) próbując zagłuszyć emocje, stłumić ból, poczucie zagubienia, bezrad­ności czy frustracji. To oczywiście nie pomaga nam rozwiązać dotychczasowych problemów - wręcz przeciwnie, pogłębia je i stwarza dodatkowe. W tej sytuacji szukamy między innymi pomocy medycznej.

 

czytaj całość
Poprzednie1Następne