Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
widzenie za mgłą po urazie oka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia.ki

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 3:03 pm    Temat postu: widzenie za mgłą po urazie oka Odpowiedz z cytatem

witam, 3 tyg temu wsadziłam sobie długopis w oko, dokładnie wtyczkę od długopisu, była erozja rogówki nabłonka, ale dostałam pierwsze 5 dni maść antybiotyk, a potem już tylko krople nawilżające. Cały czas mam mgłę w oku. Byłam u dwóch okulistów, twierdzą że oko zdrowe, 100% widoczność , ale pytanie dlaczego mam mgłę i czy ona minie? Dodam że nigdy nie nosiłam okularów, miałam krótkowzroczność, cylindry tylko -0,75, a po wypadku cylinder jest -1,25.
Pytanie czy ta mgła minie czy może to być zaćma pourazowa. Mgła strasznie mi przeszkadza w codziennym życiu. Mam te okulary, przez okulary widzę dobrze, bez mgły. Obraz jest rozmazany. Czy oko się naprawi i wróci do starej wady cylindra -0.75? Jakie badania zrobić by sprawdzić czy ma zaćmę pourazową?
Czy krople nawilżające , które stosuje 4 razy dziennie coś pomogą?
Czy ktoś może mi pomóc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: