Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
ortodoncja-w jakim wieku aparat stały?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lida

PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 11:28 am    Temat postu: ortodoncja-w jakim wieku aparat stały? Odpowiedz z cytatem

Witam!
moja córka ma 10 lat. ortodonta zaproponował jej aparat stały.
Stałe ząbki to: 1, 2 i 6. reszta to mleczaki.
Czy faktycznie kwalifikuje sie pod aparat stały?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chll

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej oceniłby to ortodonta oglądający ząbki Pani córki. Czasami stałe zęby wyrastając zbyt blisko siebie zmniejszają ilość miejsca dla kolejnych zębów stałych i przez to mogą powstawać stłoczenia. Wdrożenie aparatu stałęgo w tym momencie jest więc postępowaniem zapobiegającym powstawaniu stłoczeń i wad zgryzu.
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mój rejon to mojej bratowej wiem, że aparaty zakłada Specjalistyczne Centrum Ortodoncji http://www.ortolingwa.pl i wszystko poszło pomyślnie. To co mi się podobało to, to że jej aparat praktycznie był niewidoczny. A naprawdę efekty są świetne. Widać różnice.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: