Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Napadowy kaszel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarynka1982

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 7:05 pm    Temat postu: Napadowy kaszel Odpowiedz z cytatem

Witam. W niedzielę pojawił się u mnie katar. Nie mam gorączki do dnia dzisiejszego. Teraz pojawił się kaszel napadowy. Ale przez dzień go wcale nie ma. Czy to koniec infekcji wirusowej? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sisa

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jest to wciąż utrzymujący się mokry uporczywy kaszel, to musisz uzbroić się jeszcze w trochę cierpliwości. Poza tym dobrze byłoby sięgnąć po jakiś lek, żeby szybciej wyzdrowieć. Mam na myśli np. taki syrop dostępny bez recepty: http://tevazdrowiewdobrejcenie.pl/produkty/ambrosol-teva/.
Powrót do góry
Kamex

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spróbujesz inhalacji z soli fizjologicznej? Czytałam artykuł https://www.nowafarmacja.pl/blog/inhalacje-z-soli-fizjologicznej-na-kaszel-czy-to-skuteczne i podobno nebulizator to jeden ze sprzętów, który warto mieć w domu. Szczególnie kiedy mamy dzieci. Chociaż nebulizacja jest stosunkowo nową metodą podawania leków, to ma szerokie grono zwolenników zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Nebulizator przydaje się, gdy musimy podać leki w postaci nebulizacji przepisane przez lekarza. Może być również przydatny, gdy u nas lub u naszego dziecka zaczyna rozwijać się infekcja, bądź też cierpimy z powodu przesuszonej śluzówki nosa lub kaszlu. Wówczas zbawienne mogą się okazać inhalacje z roztworu soli fizjologicznej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: