Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Katar non stop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia643

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 7:49 am    Temat postu: Katar non stop Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytać co zrobić mój 11 letni syn przez cały czas ma katar często skarży się na zatkane uszy . Gdzie mam się udać ???? Czy u Państwa mogę umówić go na wizytę i badania???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lek.med

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katar u dziecka może mieć różną etiologię. Najczęściej są to infekcje (częste ostre lub różne przewlekłe) i alergie. Pani syn powinien zostać zbadany przez pediarę i wtedy można wstępnie postawić diagnozę. Pediatra może podjąć się leczenia ale może Panią również wysłać do laryngologa lub alergologa. W wyszukiwarce na naszej stronie może Pani znaleźć interesującego Panią specjalistę oraz kontakt do niego w celu umówienia się na wizytę. Najlepiej jednak zacząć diagnostykę od pediatry.
Powrót do góry
Kamex

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co udało mi się znaleźć na stronie http://www.portaldieta.com.pl/ to w momencie kiedy dokucza nam ciągły katar, prawdopodobnie mamy chore zatoki. Niestety czyszczenie zatok, wcale nie jest prostą sprawą, ponieważ jest to miejsce bardzo trudno dostępne, nie takie jak nos, i z takich miejsc o wiele ciężej jest zebrać zalegająca wydzielinę. Podczas czyszczenia zatok zwykle stosowane są różnorodne leki, lub zabiegi, które ową wydzielinę rozrzedzą, albo zostaje nam leczenie operacyjne, które polega na fizycznym ściągnięciu ropy.
Powrót do góry
stasi28

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku najlepiej na katar działają domowe sposoby: http://myslowianki.pl/domowe-sposoby-katar-poznaj-najbardziej-skuteczne-metody/ - w dodatku podczas przeziębienia dostarczam do organizmu więcej witaminy C oraz robię często inhalacje z eterycznych olejków.
Powrót do góry
Sisa

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że jest to alergia, ponieważ normalny katar, jaki towarzyszy przeziębieniu, czy grypie mija po jakimś czasie. W razie czego udaj się do alergologa, który stwierdzi, czy dolega mu akurat to. Myślę, że zasugeruje ci sięgnięcie po claritine lub inny środek pozwalający walczyć skutecznie z objawami alergii.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: