Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Świąd skóry główy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Helena2012

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 4:53 pm    Temat postu: Świąd skóry główy Odpowiedz z cytatem

Witam, od kilku miesięcy mam bardzo silny swąd skóry głowy, dodatkowo skóra się zaczerwieniła i pojawiły się wypryski, do tej pory swą nie wystąpił a skóra głowy zaczęła mnie piec szczególnie przy myciu i na słońcu. Stosowałam następujące lekarstwa: bactroban, dermowate, płyn robiony wg recepty oraz antybiotyk
Proszę o informacje czy ktoś z Państwa miał podobne dolegliwości a jeśli tak to jakie leki stosowaliście? Podczas stosowania kuracji włosy mi bardzo wypadają, pozdrawiam Helena ( mam 62 lata)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamex

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje Cię emulsja do kąpieli, która dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i odczucie świądu. Wejdź na stronę http://www.eloderm.pl/emulsja-do-kapieli.html Emulsja do kąpieli zawiera w swoim składzie Omega Butter - masło w 100% pochodzenia naturalnego. W jego skład wchodzi zimno tłoczony olej z nasion brazylijskiego drzewa Sacha Inchi oraz frakcja z toskańskiej oliwy z oliwek. Składnik ten charakteryzuje się najwyższą zawartością wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) pośród wszystkich olejów jadalnych.
Powrót do góry
monikawel

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpuść sobie emulsję, którą poleca kolega wyżej bo nic nie zyskasz. Co powiedział ci lekarza?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: