Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
PRACA - lekarze/stażyści - Niemcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reed

PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 12:28 pm    Temat postu: PRACA - lekarze/stażyści - Niemcy Odpowiedz z cytatem

Reed in Partnership Poland jest częścią grupy Reed Global – wiodącej brytyjskiej firmy specjalizującej się w rekrutacji, doradztwie personalnym i szkoleniach.
Obecnie dla jednego z międzynarodowych klientów, renomowanego koncernu klinicznego, poszukuje personelu medycznego do pracy na terenie Niemiec (blisko granicy polsko- niemieckiej) na stanowiska:

• Ordynator Oddziału Ginekolgii i Położnictwa
• Ordynator Oddziału Geriatrii/Dyrektor Medyczny Przychodni
• Lekarz specjalista urolog
• Lekarz specjalista medycyny ogólnej
• Lekarz specjalista internista, specjalizacja w gastroenterologii
• Lekarz specjalista anestezjologii
• Lekarz specjalista internista lub neurolog/ lekarz medycyny ogólnej
• Stażysta - lekarz specjalista w dziale neurologii
• Stażysta - lekarz specjalizujący się w dziale chirurgii naczyniowej lub ogólnej

Proponujemy pracę z wysoce wyszkoloną kadrą pracowniczą, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie w doskonale wyposażonych, nowoczesnych oddziałach medycznych.

Wymagamy:
• dobrej znajomości języka niemieckiego
• wykształcenia wyższego medycznego
• doświadczenia na podobnym stanowisku
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• zaangażowania i motywacji do podjęcia pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenia
• system pracy zgodnie z modelem „Godzenia pracy i rodziny”
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• bezpłatny kurs języka niemieckiego
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
rekrutacja.polska@reed.co.uk
WAŻNE: w tytule maila proszę umieścić nr referencyjny ogłoszenia o treści 03/KR/NA/2011

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez firmę Reed in Partnership Poland Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Hrubieszowska 2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępnienia potencjalnym pracodawcom) związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Przysługuje mi prawo do zmian, dostępu i ochrony tych danych”.

Gwarantujemy dyskrecję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KamilJa

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o j. niemiecki, to uważam go za trudny w nauce. Mi samodzielna nauka sprawiała wiele trudności. Po pewnym czasie poddałem się i zapisałem się na indywidualny kurs do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/. Moim zdaniem takie indywidualne kursy są bardzo skuteczne. Odbywają się w małych, ukierunkowanych grupach oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów. Dzięki temu nauka języków obcych przebiega szybko i jest efektowna.
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie. Jak ktoś w tym kierunku ma odpowiednie kwalifikacje powinien pomyśleć nad tym. Natomiast ja też tutaj https://www.kaliszak.pl/praca-kalisz/dam-prace widziałam dużo ciekawych propozycji pracy. Także dodatkowo możecie sobie również tutaj zajrzeć.
Powrót do góry
mczay

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że pracując w Niemczech należy wam się zwrot podatku tam zapłaconego, firma https://zwrot-podatkow.pl/ oferuje zajęcie się tym tematem w waszym imieniu. Wystarczy dostarczyć wymagane dokumenty i oni zajmują się całą resztą. Wygodne to, ja od zawsze tak aplikuję o zwrot podatku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: