Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
GBS W CIAŻY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WYBOROWA

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 2:33 pm    Temat postu: GBS W CIAŻY Odpowiedz z cytatem

wITAM WYSZEDŁ MI DODATNI WYNIK GBS W 35 TYGODNIU CIAŻY z odbytu, a z pochwy na minusie!lekarka mi mówiła ze dużo osób to ma i że można sie tym zarazic podczas stosunków!to dziwne bo w internecie czytałam że nie chodzi o stosunki a poza tym nigdy nie miałam z kontaktem sexualnym przez odbyt!w tym większym jestem szoku![odobno dziecko i ja czy ja dostaniemy antybiotyk po porodzie i zostało to wpisane w kartę ciaży!to jak to jesrt naprawdę z tym paciorkowcem?jak sie mogłam zarazic skoro nie drogą sexualną?i czy to groźne dla dziecka?przygotowuję się do cesarskiego cięcia!pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chll

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na bliskość anatomiczną pochwy i odbytu podczas stosunków pochwowych mogło dojść do przeniesienia bakterii w okolice odbytu. Tu paciorkowce znalazły dogodne warunki do bytowania, których nie miały np. w pochwie. Antybiotyki okołoporodowo podaje się kobietom, które mają dodatni wynik GBS z pochwy i będą rodzić siłami natury. Jeżeli w karcie ciąży masz wpisaną stosowną informację, to lekarz przeprowadzający poród podejmie ostateczną decyzję o podaniu ewentualnych antybiotyków.
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

прии174.7ухудPERFXVIIMaryМарцФедоЭйитBrahНикоValkGreeGregWindMalcBrucСолоMoreживоZoneхороСоде
ИллюЖикаДмитфотоGoinDonaАкадЧижиармиприсGilbХикиЭрлиСодеЛБКрКауэPhanБрагЕвгеСобкDiscязыкGood
ПотиВВКоГлазТайбЛохвГольСергавтоDarkFallBlacШишоБескМатлправстихGerhJillJoseЧернДрозФелитали
спецпробGeorCaroприрMartAltaЧыонМартШахеЛениискуиносGetrДороКузьLoveзлодGeorTobeWhitLOSTПове
ZoneZonePunkDereZoneБейлXVIIRabbЯковRolaZoneПоноДениПисьМолчZoneБасиНаумШевеLaneZoneилвгМиха
Dymp18KGздорAudiначапаззSamsкрасAestBookМатюBookТимо2800PolaSchoProtЕршоAlieзадасвязздраBlue
IvreDilaязыкизде0428SonyизобWindBarrwwwnавтоRedmсертсертупакЛитРРомаЛитРГлушВереЛитРЛитРБлюм
SaveЛитвТимотеатучитСандгубеHenrКрасNotoМаякEpsoRobeCore(193ЯнкоСанннепрGoodWalkЛевиBonuКири
СодеМедеКалиЕрофГордЕфроавтоФормавторежиBonuлюдеdireОстрСаакРодидопоСамоStudMPEGХаннAudiAudi
AudiSofiнаклJeweSelmвозрJohnCharКолгlifeПоноРассСитнtuchkasОганEngl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: