Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
dziwne bole w podbrzuszu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siindii

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 12:36 pm    Temat postu: dziwne bole w podbrzuszu Odpowiedz z cytatem

witam . Borykam sie z moim bolem od okolo 2 miesiecy a mianowicie : jestem rok po porodzie odczuwam bol w prawym podbrzuszu , bol odczuwalam podczas schylania sie, dzwigania ciezkich rzeczy bylam z tym problem u lekarza w szpitalu po czym stwierdzono ze jest to problem miesnia kazano mi brac ibuprofen na zmiane z paracetmolem bralm owszem bolu nie odczuwalam lecz po kilku dniach nie brania tabletek bol na nowo sie pojawial wiec poszlam jescze raz do lekarza zbadal mnie i powiedzial ze nic nie wyczowa i dal mi skierownie na usg brzucha i miednicy <na ktore czekam >oraz tabletki mebeverine ktore bralam 20 minut przed posilkiem w trakcie brania tych tabletek bol zaminil sie w klucie w tej okolicy. Nie wiem co mi dolega i nie wiem co mam myslec czego sie spodziewac. dodam rowniez ze teraz odczuwam ten bol podczas chodzenia a mianowicie w momencie kiedy stawiam prawa noge albo nie rowno stane , kiedy leze na prawym boku rowniez sie pojawia . pojawia sie gdy w trakcie sadania moje posladki stykaja sie z krzeslem. dodam rowniez ze jestem w polwie drugiej paczki brania tabletek antykoncepcyjnych. oraz rok czasu bralam tabletki xenical na ktorych schudlam 36 kg.od 2 dni mam male stolce jasno-brazowe, krwi nie ma ani z odbytu ani z drog rodnych.bardzo prosze o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chll

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy ból zmienia swój charakter w trakcie przerwy w stosowaniu antykoncepcji (czy maleje lub nasila się, czy boli w innym miejscu)?
2. Jakie tabletki Pani stosuje?
3. Czy bóle pojawiają się również w innym miejscu?
4. Czy ból gdzieś promieniuje.
5. Czy spożywanie posiłków nasila lub zmniejsza bóle?
6. Ile Pani waży i jaki jest Pani wzrost?
7. Kiedy ostatnio była Pani u ginekologa?
8. Czy ma Pani jeden z objawów: ciemne włosy, przynajmniej pojedyncze włoski w okolicy sutków, pojedyncze włosy w lini od pępka do wzgórka łonowego, obecność choćby niewielkiego owłosienia pod nosem, nisko zakończoną linię włosów na szyi?
9. Jaką dietę Pani stosuje?
10. Czy wcześniej zdarzały się podobne bóle?
11. Czy odczuwa Pani jakąś poprawę po Mebeverine?
12. Czy oddanie stolca przynosi ulgę?
13. Czy ból nasila się podczas uciskania podbrzusza?
14. Czy poród był siłami natury?
Powrót do góry
stasi28

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem możesz spróbować ziemi okrzemkowej: http://przystanekdieta.pl/czego-sluzy-ziemia-okrzemkowa/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: