Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
PROBLEM Z ŻYLAKAMI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GOSIA1

PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 8:42 pm    Temat postu: PROBLEM Z ŻYLAKAMI Odpowiedz z cytatem

MAM PROBLEM Z ŻYLAKAMI TRZY LATA TEMU MIAŁAM USUWANE A TERAZ NA NOWO SIĘ POJAWIŁY PĘKAJĄ I NIEKTÓRE SĄ GRUBOŚCI PALCA U RĘKI SZUKAM PORADY I LEKARZA KTÓRY BY MI JE USUNĄŁ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Proponuję się zgłosić na do poradni chirurgicznej, gdzie zostanie Pani prawdopodobnie zakwalifikowana do zabiegu i skierowana na oddział chirurgiczny.
Proszę tylko pamiętać, że operacja nie leczy żylaków. Zabieg pozwala tylko na usunięcie zmienionych żył, natomiast nie usuwa przyczyny żylaków. Jeśli po zabiegu nie będzie się Pani stosowała do zaleceń lekarza (pończochy przeciwżylakowe, leki, zlikwidowanie nadwagi) to żylaki po jakimś czasie powrócą.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo się słyszy o tego typu problemach. Myślę, że ciekawym produktem leczniczym będą tutaj podkolanówki uciskowe przeciwżylakowe https://kompresyjni.pl/pl/37-podkolanowki-przeciwzylakowe . Warto byłoby je zacząć stosować, ponieważ one sprawdzają się m.in. w terapii wygojonego owrzodzenia żylnego oraz w profilaktyce zespołu pozakrzepowego, zakrzepicy żył głębokich i obrzęków.
Powrót do góry
klocuszek

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialam usuwane zylaki za pomoca skleroterapii, to bardzo dobra, powszechnie znana na swiecie metoda, ktora jest swietna alternatywa do leczenia operacyjnego, moge polecic klinike Dermed w Katowicach bo ja wlasnie tam mialam to robione
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: