Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Szczepionka INFARNIX HEXA 6 w 1

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariapawel

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 7:06 am    Temat postu: Szczepionka INFARNIX HEXA 6 w 1 Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie tej szczepionki... Moja córka ma 1,5 roczku i ma teraz szczepienie po raz czwarty. Był okres, że u nas w aptece jak również okolicznych nie można było dostac tej szczepionki... Dlaczego ? Nikt nie odpowiedział mi na to pytanie... Czy jest coś co powinienem wiedzieć na ten temat...? Czy istnieje jakieś zagrożenie? Co chwilę słyszy się o jakimś "niewypale" w dziedzinie medycyny i w związku z tym wobec powyższych okoliczności człowiek zaczyna zastanawiać się nad każdą rzecza, tym bardziej nowością... Proszę o szczerą opinię. Z góry DZIĘKUJĘ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam żadnej informacji negatywnej na temat tej szczepionki. Często się zdarza, że firmy farmaceutyczne na jakiś czas zmniejszają produkcję ze względów bądź to technologicznych bądź czysto ekonomicznych.
Z tego, co wiem to szczepionka znów jest w sprzedaży, więc certyfikaty dopuszczenia do obrotu muszą spełniać wszelkie normy.
Zwykle lekarze dowiadują się od pacjentów, że danego leku czy szczepionki nie ma w aptece Smile
Ze swojej strony mogę doradzić bezpośredni kontakt z osobą z firmy GlaxoSmithkline odpowiedzialną za ten produkt
http://www.gsk.com.pl/produkty/Infanrix_hexa.html
Pozdrawiam
Powrót do góry
stasi28

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że szczepionki są opodatkowane i nie płaci się za sam lek?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: