Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
drętwienie rąk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miuzik-251

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 8:15 pm    Temat postu: drętwienie rąk Odpowiedz z cytatem

Witam .

Moje dolegliwości trwają już ok roku , zaczęły się kiedy byłam jeszcze w ciąży ostatnie 2 miesiące i 2 po były koszmarem niesamowite bóle drętwienia dłoni początkowo nocne potem stałe, ciągłe . Od 10 lat uzależniona jestem od leków hormonalnych (euthyrox od 6 lat po zabiegu usunięcia tarczycy). Po badaniach stwierdzano niedoczynność przytarczyc magnezin alfadiol calperos pomogły na jakiś czas .Obecnie wyniki tsh , wapnia i fosforu są w normie ale bóle i drętwienia wróciły, doszedł ból w klatce piersiowej po stronie serca czasem nie mogę ruszyć całą ręka ani sie odwrócić oraz ranne bóle pięt , więc co tym razem ?! Moja endokrynolog poleciła sprawdzenie rtg kręgosłupa szyjnego i zaleciła wizytę u neurologa ?
Czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania przed pójściem do neurologa? Może powinnam wykonać badania na osteoporozę ?

Ania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dr_agon

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej następne badania będą zależały od wizyty u neurologa.
Powrót do góry
miuzik-251

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: