Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
uszkodzenie kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fokus

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 9:57 am    Temat postu: uszkodzenie kręgosłupa Odpowiedz z cytatem

Witam! Jakieś trzy dni temu doznałem urazu kręgu szyjnego. Wypadek miał miejsce gdy robiłem gwałtowny wślig, głowę przechyliłem w stronę przeciwną do kierunku spadania. Poczułem, że coś mi "chrupnęło" i po całej szyi a nawet na głowę rolała mi się fala gorąca. Ciepło promieniowało przez pare sekund potem ustąpiło. Od tego czasu czuje łagodny bół szyi, lekkie zawroty oraz coraz większy wzrastający z dnia na dzień bół głowy( taki jak przy dużym ciśnieniu). Czy ktoś wie co mogło mi się stać? Podejżewam przesunięcie krgów syjnych ale to tylko moje domysłu. Czy jest to poważna kontuzja, czy da się ją wyleczyć i czy powinienem się skonsultować z lekarzem. Dziękuje za pomoc i uwagę poświęconą na przeczytanie tego listu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JW

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jednoznacznie z Pańskiego opisu określić, co właściwie się stało Pańskim kręgom. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego i zrobić prześwietlenie Rtg odcinka szyjnego, dzięki czemu może Pan właściwie wyleczyć kontuzję i uniknąć powikłań, które mogą ujawnić się dopiero wiele lat póżniej.

Pozdrawiam
Powrót do góry
fokus

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 7:07 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

tak własnie zamierzam zrobić tyle że zapisałem się na wizytę u ortopedy bo miałem wątliwości czy lekarz rodzinny nie wyśle mnie do niego i dopiero on zleci rentgen. czy moge czekać do poniedziałku czy lepiej jak najszybciej się stawić u lekarza? Pozdrawiam
Powrót do góry
kuczajka

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście o tym, aby wykonać RTG w takiej sytuacji? Właściwie to lekarz bez najmniejszego problemu powinien przepisać wam skierowanie. Jeśli nie, możecie je wykonać na własną rękę. Sprawdźcie ofertę RTG Łódź - myślę, że was zainteresuje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: