www.informed.com.pl :: Zobacz temat - Budzę się kilka razy w nocy
Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Budzę się kilka razy w nocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macio1986

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 2:24 pm    Temat postu: Budzę się kilka razy w nocy Odpowiedz z cytatem

Witam, drodzy forumowicze, mam problem od jakiegoś tygodnia, a objawia się kilkakrotnym budzeniem w ciągu nocy z powodu uczucia gorąca. Sposobem na zaśniecie jest przekręcenie sobie o 180stopni kołdry i poduszki. Dzisiejszej nocy spałem przy otwartym oknie, ale to nic nie dało. Ciśnienie mam normie, jeżeli chodzi o wiek aby pomóc w diagnozie to 23l. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Powodów może być kilka. Jeśli nie śpisz w pobliżu kaloryfera, komputera lub innego źródła ciepła, to obrócenie się o 180 stopni, nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Możliwe, że masz w tej chwili jakąś stresującą sytuację lub jest jakiś inny powód wpływający na Twój sen.
Ewentualnie możesz spróbować zmienić pościel na lżejszą i zobaczyć czy przyniesie to efekt.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Sisa

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że tak się u ciebie dzieje. Wszyscy doskonale wiemy, jak istotny jest wpływ snu na zdrowie człowieka Smile
Powrót do góry
stachu

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana poduszki na chłodniejszą stronę przynosi ulgę i lepiej się zasypia. Raczej mi to nie wygląda na jakieś poważniejsze schorzenia. Wydaje mi się, że kołdra jest za gruba i nie przepuszcza powietrza. Też tak często mam i problem rozwiązałem śpiąc pod cienką kołdrą, albo narzutą ze śliskiego materiału, bo koce nawet te najcieńsze odpadają w tym przypadku, bo mają miękką i grzejącą powierzchnię. Warto też piżamę zmienić na cieńszą, albo nawet spać nago Very Happy
Powrót do góry
Jaydden

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zmienić piżamę na lżejszą, spać przy otwartym oknie i może zmienić kołdrę na prześcieradło, póki jest jeszcze ciepło? Wink W każdym razie to nic poważnego. http://testnifty.com.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: