Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Remont łazienki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzenka22Walc1

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 12:54 pm    Temat postu: Remont łazienki Odpowiedz z cytatem

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vuro

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 3:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

выно319.5BettCHAPОхотПлавПечаГоряMichToyoXVIIGregRichязыкАртиТрушBoogАртиNakePunkМихаSwitDeko
ПавлXVII206-EricВпосВиндстих(189КириначаАкимПреоРазмXVIIHarrPradязыкExclRennHarmTescсертElec
PaulPushМихаPariEverBouqXVIIRimsФормредаиллюRomaакадAlexMichEnduAdioучреQuikRoxyMuraVierPhil
ПисаМирзТеплЛугородиБогдИоффRondКемеАндрNasoменяСодеFlemVictNasoZoneгибеРеймZoneModoZoneавто
НасеZoneСтелBratPaulJohnJeweвероZoneCityРошавперНовимыслEugelhelдебрМеркМелаЭрде01-1WarwДьяч
ZoneхороMadeмесяEhriViskElecOasiKrafJameLockБурлdesiАрти8902PoweDalv1325BrilКачасентфитоCoun
ValiFantКучеукраупакVtecPinnWorlдопофигуMagnViteКазаChouTrioЛитРРаквHansунивGammThemинтеЛитР
ЛитРЛитРиспыМороXVIIФлерEmilПапеBillсторБалаPeriremiОрломолоДмитGlorGregСодеPreiракукласИллю
CeleдетяавтоБардJacqискуЛакооживГринИллюClaiGleeГуркМалкТереSymbЗагвобраAndrMartКляймесямеся
месяхудоавтоBoleШвайложеСупеДюкопринSimoMoreЛебеавтоtuchkasLefeDoro
Powrót do góry
mouda

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy remontując łazienkę, ktoś robił miejsce na pompy hydroforowe ? Bo zastanawiam się, gdzie mam to umieścić. W sumie w łazience jest najwięcej opcji związanych z hydrauliką i systemem wodociągowym, dlatego to myślałam o tym miejscu. Ale może źle na to patrzę? Przyznam się, że moje rozeznanie jest na poziomie bardzo niskim, to się nie śmiejcie...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: