Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
apteki internetowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorczes2

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 5:59 pm    Temat postu: apteki internetowe Odpowiedz z cytatem

czy kupując leki przez aptekę internetową trzeba jakoś okazać receptę czy można bez okazywania recepty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chll

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można kupić leków na receptę w aptece wysyłkowej z opcją wysyłki, gdyż jest to prawnie zabronione. Można jedynie zamówić taki lek w aptece, która poza usługami internetowymi ma również siedzibę jako "zwyczajna" apteka i odebrać go osobiście - wtedy należy okazać receptę. Leki bez recepty możemy kupić dowolnie w aptece internetowej.
Powrót do góry
gorczes2

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może kojarzy aptekę apteline.pl ? Właśnie znalazłam u nich spray Nie chrap!!! https://apteline.pl/nie-chrap i zastanawiam się nad jego zakupem. Szukam czegoś odpowiedniego co zniweluj chrapanie u mojego męża. Niestety dźwięki jakie wydaje są nieprzyjemne dla ucha i mogę przez to spać. Nawet stopery nic nie dają...
Powrót do góry
Zdzisiek78

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej kupuję w aptece https://www.nowafarmacja.pl/ . I szkoda, że jeszcze nie ma możliwości realizowania recept online. Myślę jednak, że to tylko kwestia czasu skoro teraz wystarczy podać nr pesel i leki jakie mają być wydane, ponieważ jest centralny rejestr w aptekach.
Powrót do góry
kuczajka

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy sobie szczerze, kto chociaż raz nie korzystał z oferty aptek internetowych? Ja osobiście bardzo je cenię, ponieważ nie mam czasu na stanie w kolejkach w przypadku aptek stacjonarnych. Tutaj https://www.e-zikoapteka.pl/ wrzucam do koszyka to co potrzebuję, oplacam zamówienie, a za kilka dni wszystkie rzeczy dowozi mi kurier. Super sprawa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: