Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
ortodoncja-w jakim wieku aparat stały?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lida

PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 11:28 am    Temat postu: ortodoncja-w jakim wieku aparat stały? Odpowiedz z cytatem

Witam!
moja córka ma 10 lat. ortodonta zaproponował jej aparat stały.
Stałe ząbki to: 1, 2 i 6. reszta to mleczaki.
Czy faktycznie kwalifikuje sie pod aparat stały?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chll

PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej oceniłby to ortodonta oglądający ząbki Pani córki. Czasami stałe zęby wyrastając zbyt blisko siebie zmniejszają ilość miejsca dla kolejnych zębów stałych i przez to mogą powstawać stłoczenia. Wdrożenie aparatu stałęgo w tym momencie jest więc postępowaniem zapobiegającym powstawaniu stłoczeń i wad zgryzu.
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mój rejon to mojej bratowej wiem, że aparaty zakładał ortodonta od http://ortolingwa2.pl i wszystko poszło pomyślnie. To co mi się podobało to, to że jej aparat praktycznie jest niewidoczny. Naprawdę efekty są świetne, też chętnie założyłabym sobie aparat ortodontyczny tego typu.
Powrót do góry
kuczajka

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi Ci o naprawdę dobrego ortodontę to nie widze lepszego rozwiazania niż https://dental4you.pl/ortodoncja w Krakowie. Znajdziesz tutaj profesjonalistów, którzy bez najmniejszych przeszkód dopasują usługe pod twoj problem. Leczenie przebiega bardzo szybko i co najważniejsze - skutecznie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: