Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
parestezje, mrowienie, kłucie mięśni? Zespół Guillaina-Barré

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kintaro

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 9:14 am    Temat postu: parestezje, mrowienie, kłucie mięśni? Zespół Guillaina-Barré Odpowiedz z cytatem

witam,
Napiszę w skrócie, żeby było czytelnie, nie chcę pisać historii. W czerwcu 2014 roku, obudziłem się z coś jak
zakwasami, na drugi dzień zakwasy były większe, na 3 dzień nie mogłem
już wstać z łóżka, jakby coś mnie sparaliżowało, ledwo co się
poruszałem. Z 3 piętra na dół schodziłem 30 min, nie mogłem wycisnąć tubki z pasty do zębów, np pijąc wodę mineralną miałem problem, żeby ją połknąć i trochę potrafiłem wypić, a resztę wypluwałem. Dostałem zastrzyk na pogotowiu i ból opadł o połowę. Z
dnia na dzień było coraz lepiej, na chwile obecną jest dobrze, mogę
biegać, jeździć na rowerze, ale jest małe ALE. W ciągu dnia mam
kłucie mięśni, raz na nodze, raz na ręce, raz na ramionach, coś jakby
mi wbijało igły w mięśnie. Prócz tego przy najmniejszym wysiłku
fizycznym mam mega duże zakwasy, których nigdy w życiu nie miałem.
Miałem robionych masę badań (borelioza, chlamydia, yersinia, paciorkowce, grzyby itp) i nikt nic nie wie? Wyczytałem, że ta
choroba objawia się nieprawidłowościami ze strony autoimmunologicznej, to prawda? Bo miałem robione badania chyba pod tym kątem, przesyłam link -
http://zapodaj.net/8e3639becb223.jpg.html na samym dole
piszę, że nic nie wykryto (Ana), jak myślisz moja przypadłość ma coś
wspólnego z tą chorobą? Mogłem przejść tę chorobą nieświadomie, a w szpitalu nic mi nie powiedziano? Najbardziej denerwujące są te bóle/kłucia mięśni, nie dają mi spokoju !! Proszę o kontakt, pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: